Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Urouge

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    168
Şimdi isim vermek istemiyorum ama direk şahsa laf atan Zoro fanları da var. Ki onlar kendilerini biliyor zaten.
İllaki var.Lafın altında kalmak istemeyen kişiler olabilir bu normal ama forumda benim gördüğüm kadarıyla Zoro fanları daha çok karaktere(Sanji) laf söylerken geri kalan belli bir kesim Zoro'ya laf atmaktan ziyade direk Zoro fanlarını hedef alıyor.Yani mesela Zoro'nun vs anketinde isterlerse Zoro'ya ana avrat sövsünler takmam ama direk kişiyi hedef alınca olmuyor.En basit örneği daha dün genel tartışmada yok kılıç fetişçileri yok karaktere tapıyorlar vs. vs. direk fanlara laf söyleniyor.Bunla karşılaştırılınca sadece karaktere laf söylemek normal bir şey.

İllaki var.Lafın altında kalmak istemeyen kişiler olabilir bu normal ama forumda benim gördüğüm kadarıyla Zoro fanları daha çok karaktere(Sanji) laf söylerken geri kalan belli bir kesim Zoro'ya laf atmaktan ziyade direk Zoro fanlarını hedef alıyor.Yani mesela Zoro'nun vs anketinde isterlerse Zoro'ya ana avrat sövsünler takmam ama direk kişiyi hedef alınca olmuyor.En basit örneği daha dün genel tartışmada yok kılıç fetişçileri yok karaktere tapıyorlar vs. vs. direk fanlara laf söyleniyor.Bunla karşılaştırılınca sadece karaktere laf söylemek normal bir şey.
Sana normal geliyor bana gelmiyor. Neyse uzatmak istemiyorum. Anlayan anlıyor zaten.

Snack'ın en zayıf komutan olduğu bir varsayım. Cracker'den ve Smoothie'den güçlü de olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık