Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Urouge

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    167
Yok abi Katakuri Luffy olayını gördükten sonra artık dövüşte seviye alarak ilerleyeceklerini düşünmeye başladım. Şu an Urogue Zoru'yu da alır Sanji'yi de. Fena da yamultur.:D

Nesi var anlamadım yahu. Bege'de bir sıkıntı yok. Bonney ise daha işlenmedi bile. Konuşmak için erken.
Bege’yi yeterince gördük. Luffy ile aynı ligde olacak adam değil. Sniper tetiğe basmadan arkasında biten Sanji’nin fazla zorlanmadan alabileceği birisi. Bonney’in de gücüyle ön plana çıkmayacağı belli. Yakalanmıştı bir ara zaten.

Demek istediğim, supernovaların bireysel güçlerinde, “amiral seviyesi” tarzı örnek verebileceğimiz gibi bir denge yok. Ortak yanları, aynı zaman aralığında tayfalarıyla ortaya çıkıp, yaptıklarıyla adlarını dünyaya duyuran bir grup korsan olmaları.

Crackerı intikam için göndermesi bu görüşün zıttını gösteriyor sanki.
4. güçlü olma ihtimali az değil tabiki. Ama kesin de değil onu diyorum sadece. Cracker adama ters gelmiş olabilir, Oruç zaten yaralı olduğu için çok dayanamamış olabilir vs.. Luffy Cracker ile savaştıktan sonra mesela Snack gelse üstüne onu da yenemezdi.

Bege’yi yeterince gördük. Luffy ile aynı ligde olacak adam değil. Sniper tetiğe basmadan arkasında biten Sanji’nin fazla zorlanmadan alabileceği birisi. Bonney’in de gücüyle ön plana çıkmayacağı belli. Yakalanmıştı bir ara zaten.

Demek istediğim, supernovaların bireysel güçlerinde, “amiral seviyesi” tarzı örnek verebileceğimiz gibi bir denge yok. Ortak yanları, aynı zaman aralığında tayfalarıyla ortaya çıkıp, yaptıklarıyla adlarını dünyaya duyuran bir grup korsan olmaları.
Amiral seviyesi ne alaka yahu. Bu neslin önde giden korsanları işte. Her birinin amiral gücünde olması gerekmiyor zaten. Geri kalanlardan bir tık öndeler. Bege BM'nin yumruklarına dayanabilmiş biri. Daha limitlerini görmedik. Sadece Law ve Bege tanıtıldı zaten. Erken konuşmamak lazım. Tek bildiğimiz aynı lige kondu bu adamlar.
Urouge ise komutanlardan birini almış. Bence hepsi potansiyelli korsanlar. Bu yüzden Oda onları ayırmış.
Sanji mi Bege'yi alacak? Şaka olmalı bu gerçekten...

Ya ben güç dengesi olayını çok yanlış kurdum kafamda yada böyle bir başlık olması yanlış, sanjiyi severim lakin alamaz.

Amiral seviyesi ne alaka yahu. Bu neslin önde giden korsanları işte. Her birinin amiral gücünde olması gerekmiyor zaten. Geri kalanlardan bir tık öndeler. Bege BM'nin yumruklarına dayanabilmiş biri. Daha limitlerini görmedik. Sadece Law ve Bege tanıtıldı zaten. Erken konuşmamak lazım. Tek bildiğimiz aynı lige kondu bu adamlar.
Urouge ise komutanlardan birini almış. Bence hepsi potansiyelli korsanlar. Bu yüzden Oda onları ayırmış.
Sanji mi Bege'yi alacak? Şaka olmalı bu gerçekten...
Amiral gücünde olmaları gerektiğini falan söylemedim dikkatli okursan. Supernova liginden bahsetmiştin. Ben de “amiral seviyesi” kavramını kullandığımız gibi kullanabileceğimiz bir “supernova seviyesi/ligi” kavramı olmadığını düşündüğümü söyledim. Bunun sebebi olarak da supernova unvanına mensup isimlerin güç seviyelerinin birbirine yakın olmamasını gösterdim. Katakuri ile dövüşen Luffy ile Bege arasında güç seviyesi olarak bir uçurum olduğunu düşünüyorum mesela.

Sanji konusunda fikrin farklı olabilir. Saygı duyarım. Ben bu ark gördüklerime göre konuşuyorum. Bege’nin kaleye dönüşüp kısa bir süre Mom’ın düz vuruşlarını kan kusarak tanklaması, bireysel dövüş gücü açısından baktığımızda kayda değer bir güç göstergesi değil. Aksine organizasyon adamı olduğunun kanıtlarından biri. Katakuri’yi taradığını ve keskin nişancılığı olduğunu gördük birde. Sanji’nin, sadece menzilli saldırlar yaptığını gördüğümüz ve çok uç bir güç seviyesine sahip olmayan birini yenebileceğini düşünmemin şaka gibi gelmesi tamamen senin bakış açınla ilgili bir mesele.:sapkali:Sanki Beckman’ı alır dedik yahu.

Amiral gücünde olmaları gerektiğini falan söylemedim dikkatli okursan. Supernova liginden bahsetmiştin. Ben de “amiral seviyesi” kavramını kullandığımız gibi kullanabileceğimiz bir “supernova seviyesi/ligi” kavramı olmadığını düşündüğümü söyledim. Bunun sebebi olarak da supernova unvanına mensup isimlerin güç seviyelerinin birbirine yakın olmamasını gösterdim. Katakuri ile dövüşen Luffy ile Bege arasında güç seviyesi olarak bir uçurum olduğunu düşünüyorum mesela.

Sanji konusunda fikrin farklı olabilir. Saygı duyarım. Ben bu ark gördüklerime göre konuşuyorum. Bege’nin kaleye dönüşüp kısa bir süre Mom’ın düz vuruşlarını kan kusarak tanklaması, bireysel dövüş gücü açısından baktığımızda kayda değer bir güç göstergesi değil. Aksine organizasyon adamı olduğunun kanıtlarından biri. Katakuri’yi taradığını ve keskin nişancılığı olduğunu gördük birde. Sanji’nin, sadece menzilli saldırlar yaptığını gördüğümüz ve çok uç bir güç seviyesine sahip olmayan birini yenebileceğini düşünmemin şaka gibi gelmesi tamamen senin bakış açınla ilgili bir mesele.:sapkali:Sanki Beckman’ı alır dedik yahu.
Tamam o kısmı yanlış okumuşum kabul ama Supernovaları tanıtmadan Supernova seviyesinden de bahsedemeyiz, tabi şimdilik. Kendi içlerinde güçler değişebilir ama süpernovaları o neslin korsanlarıyla karşılaştırdığında bu 12'si diğerlerinden üstte demek istemiş bence Oda. Şimdi bu jenerasyondaki tüm korsanları düşün, sonra ilk 12 seç. İşte bunlar onlar. 10 tanesi zaten kaptan, diğer ikisi de kaptan olmamalarına rağmen bu klasmana konmuş. Sanji'yi de o seviyede görseydi Oda, aralarına koyardı. İstisna yapmıyor değil, yapıyor gayet. Şimdi bu kadar ayrıntı boşa konmuş diyorsan amenna. Süpernovaları tek tek tanıyacağız gibi duruyor, zamanla görürüz.

Sen Mom'ın düz vuruşlarına dayanacak birini nasıl hafife alıyorsun anlamadım. Kadın Yonkou ve 5 yaşındayken bir deve neler yapabildiğini gördük. Bege bu yumruklara üst üste dayandı, tüm siniri ona yönelmişken... Kan kustu tamam da aradan çok geçmedi toparlandı ve şu an sapasağlam. Sanji vs Bege'yi inceleyecek elde pek veri yok ama Oda sınırı koymuş zaten. Gösterilenlere göre bence Sanji Bege'yi alamaz. Ama sana göre Sanji başka kimleri alır süpernovalardan merak ettim doğrusu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık