Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şu senaryoyu düşünün kullanmaz diyen arkadaşlar:
Luffy her zamanki gibi bir mallık yapmış ve ya vakit kazanmaya ya da kurtarılmaya ihtiyaç duyar, bunu yapmak da doğal olarak zoro ile sanjiye düşer. fakat ikisinin gücü de yetersiz gelir. (arlong dövüşünde olduğu gibi) tam o sırada luffynin cebinden bu kapsül yuvarlanıp sanjinin önüne gelir. "bu şey hala yanında mıydı lanet olası... Neyse sadece bu seferlik..." ve bir anda gücü zorodan fazla olur anlık bir powerup ile luffyyi bulunduğu durumdan kurtarır. dövüşten sonra da sunny nin güvertesinde denize bakarken görürüz. elindeki kapsülü denize fırlatır.

yani bu kapsülün sanjiye sürekli bir poweruptan ziyade tek kullanımlık bir şov yaptıracağını düşünüyorum. nightmare luffy gibi.

zoro fanları da artık ne der bilemem. zaten ödül olarak da geçti:artiz:
Bak buna işte %51 ihtimal veririm. Yoksa kalıcı bir power up olarak asla kullanmaz.

Üstünde yazan 3 ne anlama geliyor? Sanji 3. Çocuk da ona özel mi yapılmış yoksa onu veren adamın yedek kıyafeti gibi bir şey de aynı güce mi sahip olur açılsa?

Diğer yandan istemeye istemeye kullanacaktır. Bu arc ;

Luffy K. Haki
Nami Zeus
Sanji Kutu Kola

P-up alıyor işte. Zayıf karakterlere yürü ya kulum demiş işte Oda sensei. Brook reyize de bir şeyler verseymiş diyorum, o kadar iş yaptı ne p-up var ne ödül artışı :(

Bak buna işte %51 ihtimal veririm. Yoksa kalıcı bir power up olarak asla kullanmaz.
yüzde yüz gözüyle bakıyorum ben seride böyle olaylar es geçilmiyor. balıkadamların hazine sandığı ve bigmomun vivre kartı gibi. kullanmasını ister miyim diye sorarsan; istemem :( Yinede en kabul edilebilir ve gerçekçi senaryo benim bir önceki sayfada söylediğim senaryodur :(

Üstünde yazan 3 ne anlama geliyor? Sanji 3. Çocuk da ona özel mi yapılmış yoksa onu veren adamın yedek kıyafeti gibi bir şey de aynı güce mi sahip olur açılsa?

Diğer yandan istemeye istemeye kullanacaktır. Bu arc ;

Luffy K. Haki
Nami Zeus
Sanji Kutu Kola

P-up alıyor işte. Zayıf karakterlere yürü ya kulum demiş işte Oda sensei. Brook reyize de bir şeyler verseymiş diyorum, o kadar iş yaptı ne p-up var ne ödül artışı :(
Gelecek görme gücü sonra enelin gücünün benzeri derken al sana coca cola içersin demişler Sanji'ye. :D Çok beklentim yok benim sanji alevden kalp yapar en fazla yine ezilmeye devam eder.

Zor durumda kalınca-bir kadını kurtarmak gibi-önce bir mırın kırın eder sonra kullanır. Her mücadeleye onunla girmez, mecbur kaldıkça giyer.

Ula Historia kim kalıcı dedi? İlla dile mi getirelim böyle. Dünden beri kıvranıyorsun şimdi kabul ettin. Valla haşlıcam seni. :(
Rorouni Kenshin'de Kenshin vs Saito olurken "bizim sesimizi duymazlar bilee gerçek savaşı görmüş birileri lazım" türevi bir şey diyolardı ya aynı şekilde sanjiye aynı gözle bakan birilerinin sesini duydu işte :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık