Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de fikrimi söyleyeyim. Kaido'nun 3 felaketinden birine karşı kullanacağını düşünüyorum. Onun dışında erkenden göremeyiz gibi.

Kaido'nun komutanına karşı çok zor duruma düşer ve acilen yenmesi gerekiyordur. Ancak gücü yetmediğinden mecburen kullanır.

Tadaaaa boş çıkar. Sanji ile dalga geçen iğrenç bir kıyafete dönüşür. :D:D

Bir flashback Sanji ailesinin küçüklükten itibaren kendisine yaşattığı acıları hatırlar. Tüm bu öfke ve çaresizlikle rakibini kendi gücüyle yener. Dövüş sırasında Luffy gibi dayak yiye yiye güçlenir.

Dipnot: Böyle bir şey olmaz olsa bu arcta olurdu. Olursa dipnotu silerim olur biter.:D:D

Zor durumda kullanacak diyonuz ama sanji bu nalet şeyi yanında mı taşıyacak ? Hiç sanmıyorum.

Dediğim gibi babası içine borcunu koymuştur.

Kullanmayacak. En iyi ihtimalle Franky'e power up verir bu meret. Ama gösterilen tüfek patlar mantığından dolayı bir şekilde işlev görecektir tabii. Sanji kullanmaz o ayrı. Bakarsın Zoro kullanır :D Sanjinin tekmelerini atmanı sağlayan bir giysiymiş meğer kehkeh

şu senaryoyu düşünün kullanmaz diyen arkadaşlar:
Luffy her zamanki gibi bir mallık yapmış ve ya vakit kazanmaya ya da kurtarılmaya ihtiyaç duyar, bunu yapmak da doğal olarak zoro ile sanjiye düşer. fakat ikisinin gücü de yetersiz gelir. (arlong dövüşünde olduğu gibi) tam o sırada luffynin cebinden bu kapsül yuvarlanıp sanjinin önüne gelir. "bu şey hala yanında mıydı lanet olası... Neyse sadece bu seferlik..." ve bir anda gücü zorodan fazla olur anlık bir powerup ile luffyyi bulunduğu durumdan kurtarır. dövüşten sonra da sunny nin güvertesinde denize bakarken görürüz. elindeki kapsülü denize fırlatır.

yani bu kapsülün sanjiye sürekli bir poweruptan ziyade tek kullanımlık bir şov yaptıracağını düşünüyorum. nightmare luffy gibi.

zoro fanları da artık ne der bilemem. zaten ödül olarak da geçti:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık