Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
gırgırmı? :D en sevilmeyen adam oldu ya karasakal bile unutuldu sayesinde :D
karasakal bunun yanında bebek kalır adam ohara da kaçan mültecilerin gemisini bile havaya uçurdu masum insanları katletti animede en uyuz oldum adam çok fena dayak yemesini istiyom sözde adelet uruna aslında rütbe için bence yapmıca piskik yok bide tahminime göre Dragonla bi alıp veremediğide var ..

teşekkrüler smoker san benm adamım akainu yha ne kadar şerefsiz de olsa mutlak adaleti yapan tek denizcidir :)

mutlak adalet ne ayak yargısız infaz değil mi öyle adaleti ben ... anladın sen onu :D
dier denizcilere nazaran diyorum ben dierleri de mutlak adaleti savunuyolardı yan çizdi alayı bi tek sakazuki çizmedi bence sengoku nun bile yerine geçer bu adam :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
en güçlü amiral bence

son haraketiyle BB e korku saldı ama WB biraz çizdi karizmasını ama toplayacak yine:ehe:

ses tonunuda duyduk harbi güzelmiş ne dyelim amirallerin gerçekten seslnedirmeler mükemmel

Bende birşey'ler ekleyeyim...:)
Spoiler olabilir...
Akainu'nun sol kolunda çiçekli bir dövmesi sağ kolunda aşağı doğru bakan bir kılıç vardır
Kanıt:http://www.mangavadisi.net/hemenoku/One_Piece/592/2
Ben güncelleyince ekleyecektim zaten bunu. Gerek yoktu. Neyse.

Üstadım ne zaman güncelleyeceğini bilmediğim için...ben sadece birşey farkettim eski mangalara bakarken onu söyleyeyim dedim...
Akainu yenildiği zaman güncelleyeceğim. Birçok konu savaş yüzünden bekliyor. Mesela Sengoku'yu yarın güncellerim. Meyvesi animede görüneceğinden.

Oradan okumuyorum zaten...ayrıca senin bir başkasının yaptığı çeviri ister iyi ister kötü olsun o adamların verdiği emeğe dil uzatmaya hakkın yok bunu bil öncelikle...sonra gel yorum yap...konuşmak istiyorsan dha fazla gel özel'den konuşalım konu sapmasın...:)
Harbiden kötüdür ama. Çeviri demeye bin şahit ister.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık