Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 54.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 192 45.2%

• Kullanılan toplam oy
    425
tamam üstad :byee:

çağdaş kardeşim sinirlendirme üstadı :bilmem:

bağır yuba shiri bu arada avatar güzel olmuş hayırlı olsun

Smok sindirme milleti senin amiral olmana daha çok var şimdi sen amiral olacaksan onca yardımcı amiral ne işe yarıyo...
Amiral'lik bana yakışır... Delikanlı adamız...

Ne bu yağcılık kardeşim biraz isyankar olun otoriteye karşı çıkın içinizdeki korsan'ı uyandırın.Her türlü otoriteyi reddedin çekinmeyin:D:D:D
Bak kafamı bozma... Dikta rejimi uygularım...

Abi delikanlılığa göre amiral olunsa kizaru'yla akainu'nun orda işi ne.Zaten koca marinede smoker,garp,aokiji dışında delikanlı adam yok...
O zaman niye istemiyorsun Amiral olmamı?

Son düzenleme:
Amirallik delikanlılıkla ilgili bi konu olmadığı için istemiyorum.Hancock'umdan yediğin bi darbeyle default oldun.Adam gibi dalsa ağzını burnunu kırardı.Bu nasıl amirallik delikanlılıktan fersah fersah uzak olan akinu WB'nin yüzünü yarıdan aldı.Sen gördüğün ilk haki kullanıcısndan dayak yedin jitou'n kırıldı.Senin için erken.Yardımcı amiraller aradan çıksın.Sende biraz daha güçlen bakarsın garp'ı filo amirali yaparlar delikanlı marine sloganıyla yola devam ederler o zaman sende delikanlılığını kullanarak amiral olma şansını yaklarsın.O zamana kadar çalış güçlen öyle gel...
...

çağdaş bak şimdi 1.si honcockum a benim hitap ettiğim gibi etme 2.si hancockumun gücünü hafife alma

yani daha önce luffye ne yaptığını gördük

Hocam garp örneği saçma olmuş.Garp 3 amiralden de güçlü sengoku'dan güçlü değilse bile eşit.Ama daha önce gördüğümüz gibi garp'ın işi olmuyo amirallikle filo amiralliğiyle.Yoksa aokiji onun yanında smoker gibi dururken o roger'ı shiki'yi kovalıyodu ve amirallik tekliflerini reddediyodu.22 sene önce amiral olmalıydı ama o istemedi.Eğer herkes gibi hiyerarşik erke boyun eğip yükselseydi şimdi sengoku'nun yerinde o vardı...
garpın güçlü olduğunu diğer amirallerden nereden anladın sadece beni tutma akainuyu öldürücem demesinden mi _?=

Moderatör tarafında düzenlendi:
garpın güçlü olduğunu diğer amirallerden nereden anladın sadece beni tutma akainuyu öldürücem demesinden mi _?=
böyle bir soru sorman çok hata iyi topa tutulursun valla :) adam bir çok kez üstün olduğu gösterildi abi hiç yoktan manga okuyorsan strong world için çıkarılan bölümü oku neden böyle bir sonuç çıkardığını anlarsın

bu adamın ölmesini istiyorum ama amirallik mertebesindekiler acımasızlıklarına göre sınıf sınıflar ve en acımasız bu kizaru biraz daha ılımlı aokiji ise gercekten iyi bir yöne sahip:good: yinede cok güclü ve yetengine inanılmaz hakim gafil yakalanmasına ragmen wb gibi bir adamın yüzünün yarısını aldı ölmezse ölümü luffynin elinden olur ama yüzünü gördükce cıldırıyorum teach bile daha insancıl bundan:good:

bu adamın ölmesini istiyorum ama amirallik mertebesindekiler acımasızlıklarına göre sınıf sınıflar ve en acımasız bu kizaru biraz daha ılımlı aokiji ise gercekten iyi bir yöne sahip:good: yinede cok güclü ve yetengine inanılmaz hakim gafil yakalanmasına ragmen wb gibi bir adamın yüzünün yarısını aldı ölmezse ölümü luffynin elinden olur ama yüzünü gördükce cıldırıyorum teach bile daha insancıl bundan:good:
Ölmedi... Luffy'i öldürmeye tekrar geldi.. Araya İvankov girdi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık