Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    429
Smoker, O spolier'a ne kadar güvenebiliriz yaa bu adamın 2 yumrukta ölmesini istiyordumda ondan...
Onaylanmış... Tamamen güvenilir...

Tüh yaa teşekkürler bilgi için ama keşke söylemeseydin de bir iki gün daha mutlu gezseydim
Sormasaydın...

Hata bende zaten ya merakten ya ... gelir bir iş insanın başına zaten...
Tamam üzülme.. Şaka yaptım... Spoiler onaylı değil... Fan yapımı bence..

sinirinden ne dediğini bile tam kestiremiyorsun.sana en büyük cevabı oda verecektir.2 amiral ölüyormu ölmüyormu hep beraber göreceğiz amirallikte yeni bir yapılanma olacak denizcilerin sonu yakın marine şavaşının ardından en büyük darbeyi devrimci ordusu vuracaktır.her zaman dediğim gibi asıl korsan olan denizcilerdir...ivankovun dediği gibi dünya şu an iyi durumda ama şavaşın ardından denizcilerin abartılı gücü devrimin başı dragon tarafından alt edilecektir.
İki Amiral ölürse... Her dediğine tamam derim... Ama şu son mangadan sonra... Hala iki Amiral ölecek dersen... Harbiden çok saçmalarsın...

shanksi bilmem ama dragon bir şeyler yapacaktır.şu an denizcilerin en güçsüz kaldığı an ve şunuda söylemek lazım daha savaş bitmedi
Denizciler'le Dünya Hükümeti'ni karıştırma... Denizciler'i yıkmak Dragon'a birşey kazandırmaz... Mutlaka yerine yenileri gelir... Dragon'un devrim yapabilmesi için 170 tane ülkeyi yıkması gerekiyor...

yani, bu konu iki korsan ve 3 denizci arasında değil :) aslında Dragon bir yerde korsanları kullanarak istediği devrimi gerçekleştirebilir.
Aynen öyle... Denizciler'i yıkmak çözüm olsaydı... Bunu zaten yapardı.. Gidipte ülkeleri yıkmaya çalışmak yerine..

Abi animenin son bölümünde Iva söylüyo zaten, Donanma karargahı ve WB arasında çok büyük bi hadise gerçekleşecek ama Dragon henüz harekete geçmeyecek diye.
Bir anlasalar işte...

denizciler hiç bu kadar zayıf durumda olmadılar..bunu zaten yapardı diyorsunda wb yapamadı shiki yapamadı hiç bir şey göründüğü gibi değil dragon hesap adamı direkt denizcilerle savaşmak zaten intihar olurdu..devirseydi zaten roger devirirdi
Shiki tek başına bastı adayı.. Ayrıca amacı Denizciler'i yıkmak değildi...

Son düzenleme:
bu adam çok güçlü zaten bi amiral ama ace i nası öldürdü anlamadım ace logia nası organlarını yaktı adamın onu anlamadım:confused:

bu adam çok güçlü zaten bi amiral ama ace i nası öldürdü anlamadım ace logia nası organlarını yaktı adamın onu anlamadım:confused:
luffy korumak için ace öne atladı yani o anda %90 ihtimalle luffy için logia formundan vazgecti buda direk etki yaptı belki ölmezdi logia formunda olsaydı anlıcan luffy için öldü ama zaten basta babasın sözünü dinlese iş bu duruma gelmicekti kaşındı anlıcan ..:good:

luffy korumak için ace öne atladı yani o anda %90 ihtimalle luffy için logia formundan vazgecti buda direk etki yaptı belki ölmezdi logia formunda olsaydı anlıcan luffy için öldü ama zaten basta babasın sözünü dinlese iş bu duruma gelmicekti kaşındı anlıcan ..:good:
Logia formunda öldü... Kendini çektiği felan yok yani...

Logia formunda öldü... Kendini çektiği felan yok yani...
İşte saçma olanda bu ya :D logia formunda nasıl ölebilirki mesele hangisinin daha sıcak olduğu değil öyle olsa ace kendinden sıcak bir sıvının içine düşsede ölürdü o zaman bumudur yani ? o kadar element olayı hikayemiydi :D

İşte saçma olanda bu ya :D logia formunda nasıl ölebilirki mesele hangisinin daha sıcak olduğu değil öyle olsa ace kendinden sıcak bir sıvının içine düşsede ölürdü o zaman bumudur yani ? o kadar element olayı hikayemiydi :D
Hikaye demekki... Bence mantıklı... Yoksa Logia sınıfı çok üstün olabilirdi... Haki ile de bir yere kadar durdurabilirsin...

bu arada smoker bişey fark ettim ya eski bölümlerden arşiv yaparken komutan jonathan vardı satrançı mı ne diyolar hani navarone kalesinin komutanı anime 206'cı bölümde son 4dk kala (jonathan'ın karısından yumruk yemeden önce :D ) bunu teftişe gelen müfettiş komutan shephard(ussopun tabiri ile condoriano :D ) luffyler kaçınca şunu diyor; ''Amiral Akainu'nun koruması altında olsanda seni kovdurucam'' diyor akainuyu ilk orda duymuşuz meğersem haberimiz yokmuş :D , dikkatimi çekti eklersen bilgilere sevinirim bide çeviriler iyi iş olmuş,eline sağlık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık