Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Aynen. Ama Sakazuki'nin de bir acemiliği illa ki olmuştur. Daha çok şunu anlatmak istedi bence. Şu an ki gücü ile bir anakarakter olsaydı 1 yıl içinde bulurdu. Yani ben böyle anladım.
Reis her türlü reistir. Lütfen şimdi ki ve ya acemiliği diyerekten olayları hafife almayalım :D şaka bi yana dediğin gibidir olay katılıyorum bende.

Reis her türlü reistir. Lütfen şimdi ki ve ya acemiliği diyerekten olayları hafife almayalım :D şaka bi yana dediğin gibidir olay katılıyorum bende.
Sakazuki gibi bir adamı bu saatten sonra ileriye taşıyacak olan hakidir. Yani meyve bazlı bir gelişim göstermeyecektir. O yüzden hakisi ne kadar iyiyse o kombinle beraber KK olurdu.:D

Sakazuki gerçek bir görev adamıdır. Ohara olayındaki tutumu ile gerçekten yer etmiştir bende. Ah birde dümbelek Kuzan kurtarmasaydı iyiydi. Onun yüzünden 1 gemi adam boşa öldü.

Meyvesini çok daha iyi şeklide kullanabilirmiş. İnanılmaz güçlü bir meyveye sahip. Buna rağmen Aokiji'nin kullandığı gibi kullanamıyor bence. Onun dışında, birkaç olayını doğru bulmasam da görevini yapan karakter.

Meyvesini çok daha iyi şeklide kullanabilirmiş. İnanılmaz güçlü bir meyveye sahip. Buna rağmen Aokiji'nin kullandığı gibi kullanamıyor bence. Onun dışında, birkaç olayını doğru bulmasam da görevini yapan karakter.
Ama meyvesi zaten o tarzda kullanılacak bir lükse sahip değil ki? Yine de yaptığı meteor saldırısı ve düştüğü çukurdan zemini eriterek çıkması gerçekten iyiydi.

Ama meyvesi zaten o tarzda kullanılacak bir lükse sahip değil ki? Yine de yaptığı meteor saldırısı ve düştüğü çukurdan zemini eriterek çıkması gerçekten iyiydi.
Aslında meyvesini çok daha geliştirebilir gibi geliyor bana. Biliyorsun Japonya'daki aktif volkanların patlaması sonucunda denize dökülen lavlar, yeni yeni adacıkların oluşmasına sebep oluyor. Eğer ki lavını katılaştırabilirse Obsidyen adlı sert maddeyi elde edeceğini düşünüyorum. Bu yüzden meyve olarak da bitmiş demeyi henüz uygun bulmuyorum :)

Meyveyle yaptığı gayet güzel hareketler var, ama çok daha iyilerini de yapabilir. Belki de görürüz bunları kim bilir.

Aslında meyvesini çok daha geliştirebilir gibi geliyor bana. Biliyorsun Japonya'daki aktif volkanların patlaması sonucunda denize dökülen lavlar, yeni yeni adacıkların oluşmasına sebep oluyor. Eğer ki lavını katılaştırabilirse Obsidyen adlı sert maddeyi elde edeceğini düşünüyorum. Bu yüzden meyve olarak da bitmiş demeyi henüz uygun bulmuyorum :)
Meyveyle yaptığı gayet güzel hareketler var, ama çok daha iyilerini de yapabilir. Belki de görürüz bunları kim bilir.
Yeni teknikler illa ki göreceğiz. Ama bu zaman atlaması sonrasında bulduğu teknikler olmaz bence. Çünkü meyve üzerinden gelişimini tamamladı. Göreceğimiz yeni teknikler olsa bile bunlar ondan 2 yıl öncesinde olan teknikler olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık