Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marshall D. Teach (2 Yıl Sonrası)

Akainu vs BlackBeard (2 yıl sonrası)

• Kullanılan toplam oy
    181
Law he he öyle bi anlatıyonuz ki canı sıkılan marine yıkıyor OP'ta Akainu taşımış karargahı yeni dünyaya totosu yiyen gidip alsın bakalım :artiz:
Ahaha arkadaşlar bıktım artık sakazuki fanlarından fanlık başka biraz objektif olun.Yok karargahı taşımışta cart curt Şu an 2 yonko birlikte gitse marine denen bişey kalmaz zaten seride.Akainu Yonkou felan alamaz imkansız 2 dklık işi var

WB'ninde bahsettiği toyluklar ile filo amiralini alması biraz şüpheli Teach'in, beyinsizce hareketleri oluyor Magellan ve WB karşısında da gördüğümüz üzere. O toylukları aştıysa alır:artiz: Akainu uyanık ve tilki biri hissi uyandırıyor Teach'in aksine, yüksek kalibredeki tecrübeler önemli:rolleyes:

Gidip göğsüne çakarsa alır.
Saka dediğin adam da kurnaz açıkları değerlendirir. Teach über bi adam belki de 4-5 tane meyvesi var şuan ama Yami Yami ile Sakayı çekerim mantığını yaparsa kaybeder. Saka zaten yakın dçvüşçü istediği o, ha Teach Yami'nin farklı özellerini bulduysa bilemem iş değişir o zaman fakat Saka'nın hem kendisi hem de meyvesi çok ters. Adam Wb'den dayağı yedi yedi bi kere vurdu yüz yok. Benim demem o.

kör topal

Elinizi gidin çakmağa tutun 5 saniye dayanamazsınız. Bide bunun kat be kat hatta ateşi bile yakan magmayı düşünün. Teach çeker yer yüzüne magmayı ama oda vurur sonunda Akainu kemikleri kırılmış olsa bile kalkar. Bide Teach 2 katı fazla acı çekiyor az bi temas bile bilincini götürebilir acı sayesinde. Yani Akainu alır gibi.

Saka dediğin adam da kurnaz açıkları değerlendirir. Teach über bi adam belki de 4-5 tane meyvesi var şuan ama Yami Yami ile Sakayı çekerim mantığını yaparsa kaybeder. Saka zaten yakın dçvüşçü istediği o, ha Teach Yami'nin farklı özellerini bulduysa bilemem iş değişir o zaman fakat Saka'nın hem kendisi hem de meyvesi çok ters. Adam Wb'den dayağı yedi yedi bi kere vurdu yüz yok. Benim demem o.
Akainunun bütün bitiriciliği meyvesinden geliyor. Teachte ise bunu alacak meyve var. Adamı çekince Teachin eli yanar mı yanarsa ne derece yanar belirsiz. (her ne kadar Ace'i yakaladığında öyle bir sıkıntı çekmese de) Teach öyle Ace gibi dayanıksız bir adam da değil bu çok bariz bir gerçek. Akainuyu daha önce kısa süreli felce bir meyveye sahip. Bunun yanında bu adam Wb gibi değil öyle ''ah kalbim tekledi'' gibi bir durumu yok. Zira Akainu Gura Gurayı bu açık olana kadar geçememişti. Tamam Teach korkaktır öyle tehlikeli vslere girmeyi pek tercih etmez ama bir savaş olursa Akainunun ağzını da kırar benim görüşüm budur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık