Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marshall D. Teach (2 Yıl Sonrası)

Akainu vs BlackBeard (2 yıl sonrası)

• Kullanılan toplam oy
    181
2x acı olması daha kötü zaten kıytırık bi ace'in alevi bile Teach'in akli dengesini yitirmesine yetti doğrudan bir magma saldırısının sinir sistemine verebilceği tahribatı düşünebiliyor musun ? Vücut bu acıyı kaldıramayıp bilinç kaybına kadar gidebilir bunun anlamıda ölümdür zaten
Kafasına deprem yemiş adamdan bahsediyorsun.

İkisini kıyaslıyacak olursak magmanın vereceği acının daha etkili olduğunu varsayabiliriz. Vücudundan bir parça alıp götürüyor dokunduğu zaman sen sanki depremin vermiş olduğu acının magmadan kat be kat fazlası gibi lanse etmişsin.
Ben acıyı değil hasarı düşünüyorum. Jinbeinin çıplak elle tuttuğu magmanın Teache ulaşması bile zorken birde kolayca onu yenmesini mümkün görmüyorum.

İkisinide hiç sevmem amam Teach patates eder neden mi?
1-Adam bir D.
2-Boş yere yonkou denmiyor :D
3- Yami yami ve gura gura no mi karşısında magması olan sakuzaki izler.
Magma ve buzun vs gibi 10 günde sürmez ha söyliyim 5 dk :D:D

Ben acıyı değil hasarı düşünüyorum. Jinbeinin çıplak elle tuttuğu magmanın Teache ulaşması bile zorken birde kolayca onu yenmesini mümkün görmüyorum.

Bilader karakteri sevmezsin anlarım da yersiz eleştirmeyi anlamıyorum. Adam dokundu mu organ götürüyor sen hala Jinbei diyosun. Jinbei bi kaç sn durabildi ve eli ne hale geldi tekrar bakmanı istiyorum. Vurdumu organ alan bi adamdan bahsediyoruz ve rakibi de normal insanlardan 2 kat fazla acı alıyor.

Adam akıllı Haki ile meyve iptal eden bir Teach varken Akainu ancak BB'nin sakalını alabilir.

Wb'nin suratına vurduğu yeri örnek gösterenler varsa şayet, orada Wb öldü ölecek, zaten 1 bölüm sonrada BB tarafından katledildi ve öldürüldü. Jinbe'nin eliyle kaldırıp attığı magmadan bahsediyoruz. Teach cüsse olarak Jinbe'den bile iri bir adam.

Ayrıca bu adamın göğsüne alev mızrağı saplandı ama karanlıkla nötrledi, plasma tarzında saldırıları karanlıkla etkisiz hale getirebiliyor, aksi halde Ace'in Dai Enkai saldırısından sağ çıkamazdı Teach. Basit bir şey bu, şimdi kalkıp Magellan'ın zehri ile bir tutulmasın, ateş plasmadır, yani magma ile aynı tür, zehir ise kimyasal bir olay, Teach'e ters geliyor, ışık, alev, magma, yıldırım tarzı maddeleri Teach karanlık vücudu ile bir müddet sonra etkisiz hale getirebilir, yani magma ile Akainu'nun işi kolay olacağını düşünen varsa yanılıyor.

Ayrıca, Ace saldırırken bile uzaktan saldırılar yaparak baş etti, şimdi deniyor ki magma vuracak organ alcak, Teach armut mu topluyor, Teach Akainu'ya dokunduğu an Akainu'nun magması yok demektir, yani Akainu uzaktan magma atmak zorunda, ve biliyoruz ki Akainu, Ace kadar hızlı değil ve de çekilirken magma atacak bir esnekliğe sahip birisi değil. Teach, daha önce Wb'nin uzak menzilli deprem yumruğunu rahatça durdurmuş birisi, örnek aşağıda.
Bu adama çekilmeden önce saldırman lazım, aksi halde direk iptal eder, özellikle iki yıl sonrası ustalaştığı deprem meyvesi ile Akainu'nun ağzına depremle vurduğu gibi bayıltır, boyunu kırar, en fazla Wb gibi 2 defa vurur, Akainu yine yerin dibine girer, ama bu sefer dışarı çıkamaz.

Son düzenleme:
Ben hala kararsızım. Güzel yorumlara göre fikrim değişebilir. Beni ikna edin.:/ Bu seride vs konusu çok havada kalıyor yahu. Teach 2 saat gevezelik yapan birisi normalde Saka san affetmez ama yonkou olmuş boru değil.:/ Bir yandan İd Lufy bile canını yakıyor diğer yandan MF de şov yapıyor. Akainu desen hızlı değil gibi ama Kuzan'ı indirmiş ve dövüşte açılıyor. Belki de seride en fazla dirayete sahip 3-5 kişiden birisi. Şimdi bir yandan Ace alev mızrağı attığı saldırıda magma olsa öldürmeye yeterdi en az uvuz falan götürürdü. Teach de şimdi deprem meyvesi de var hemde karanlık bu kadar basit çıkmayacaktır diye düşünüyorum. Bir karadelik falan oluşturması lazım yoksa uzaktan Kizaru gibi adam bitirir.:/
Not: kararsızım.

Akainu'nun meyvesi iptal olsa bile öyle kolay kolay depremle yenilmez hemen. Bb'nin uyduruk yumruguyla feleği şasan ace değil bu adam. Uzun bir savaş olur iki tarafta hasar alır baya. Denk adamlar bunlar, ne sonuç çıkarsa şaşırmayacağım bi vs olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık