Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Amiraller askeri düzende yetiştikleri için saçma sapan ruh halleri ve triplere girmiyorlar.Yonkoular ise korsan olduklarından daha bir serkeş ve mal oluyorlar hali ile.Wb farklı tabi.Eski toprak o sonuçta.
Onlardan bahsetmiyorum. Wb'de sağlık sorunları, Bm'de tatlı krizleri, Kaido'da büyük ihtimal değişken ruh halleri... Bu tarz şeyler. Mangaka açıkça ''Ben, yonkolara nasıl handikap veririm de bunlara dokunulabilirim'' gibi düşünüyor. Hee yaştan kaynaklı şeyler diyebilirsin de ikna edici olur mu bilmem. Ama amirallare bakıyoruz: Sürekli ateşlenmeye hazır silah gibi dolaşıyorlar. Bir tarafta dokunulabilir yapılmaya çalışılan yonkolar diğer tarafta dokunulamaz havası verilen amiraller. Bunlar bile benim gözümde yonkoları ayrı bir seviyeye koymama neden oluyor.

Onlardan bahsetmiyorum. Wb'de sağlık sorunları, Bm'de tatlı krizleri, Kaido'da büyük ihtimal değişken ruh halleri... Bu tarz şeyler. Mangaka açıkça ''Ben, yonkolara nasıl handikap veririm de bunlara dokunulabilirim'' gibi düşünüyor. Hee yaştan kaynaklı şeyler diyebilirsin de ikna edici olur mu bilmem. Ama amirallare bakıyoruz: Sürekli ateşlenmeye hazır silah gibi dolaşıyorlar. Bir tarafta dokunulabilir yapılmaya çalışılan yonkolar diğer tarafta dokunulamaz havası verilen amiraller. Bunlar bile benim gözümde yonkoları ayrı bir seviyeye koymama neden oluyor.
O ayrı mevzu.Ben ruh hallerindeki durum için çıkarım yaptım.Wb için direk handikap verildi ama Bm için bu durum ruh hali oluyor.Zevklerinden taviz veren birisi olmadığı için,bu zamana kadar ne isterse yaptığı için aksi durumda mala bağlıyor.Amirallerde ise böyle bir şey göremezsin.Adamlar disiplinli.

Magma banyosu yapmak sadece solaryum etkisi yapar anada bence.Malum koca bulutun tüm yıldırımını doğrudan yemesine rağmen biraz karartı vardı vücudunda sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık