Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Jinbe de Shanks gibi başkasına atılan yumruğu bloklamıştı ama sonra delindi zaten. Akainu'nun attığı her yumruk bir degil. Üflese uçuracağı bir çocuk icin kasmasına gerek yok. Haki bile kullanmamıştır Coby için. İlla tek bir olaya bakacaksan Jinbe'ye seni öldüreceğim deyip dakikalar sonra 15 metre uçan BM'ye bak bence.
Logia nasıl haki kullansın. Saka orda haki kullansa magma özelliğini kaybeder tahminimce. O yüzden logia saldırılarına haki eklenme meselesi henüz yok. Zaten seride haki ekleyip meyve özelliğini kullanabilen tek kişi G4 lü Luffy diye hatırlıyorum.

Logia nasıl haki kullansın. Saka orda haki kullansa magma özelliğini kaybeder tahminimce. O yüzden logia saldırılarına haki eklenme meselesi henüz yok. Zaten seride haki ekleyip meyve özelliğini kullanabilen tek kişi G4 lü Luffy diye hatırlıyorum.
O dediğin bence uzaktan yapılan saldırılar (magma yağmuru) için olabilir. Hatırladığım kadarıyla Coby için temas edecek bir yumruk atmıştı. Yumruğun içinde Hakili bir el olabilir. Olmasa zaten bir logia diger bir logia'ya meyve tabanlı saldırı yapamaz gibi.

O dediğin bence uzaktan yapılan saldırılar (magma yağmuru) için olabilir. Hatırladığım kadarıyla Coby için temas edecek bir yumruk atmıştı. Yumruğun içinde Hakili bir el olabilir. Olmasa zaten bir logia diger bir logia'ya meyve tabanlı saldırı yapamaz gibi.
Bilemiyorum ya. Zaten amiral dövüşleri gösterildiğinde hakinin senin de dediğin gibi farklı kullanım şekillerini görebiliriz Ama logiaya nasıl eklenir konusunda fikrim yok.

Yarın saldırırlarsa şaşırma.
Artık şimdi de olmayacaksa ne zaman saldıracaklar merak ediyorum yani, Kata ve Cracker yok, orada hükümetten eleman da var haberleri yoktu gibi bir bahane de olamaz. Ha yarın saldırırlar da alırlarsa Akainu>BM ihtimali üzerinde düşünebilirim. Onun dışında şu an için Yonko>Akainu diyorum.

Jinbe de Shanks gibi başkasına atılan yumruğu bloklamıştı ama sonra delindi zaten. Akainu'nun attığı her yumruk bir degil. Üflese uçuracağı bir çocuk icin kasmasına gerek yok. Haki bile kullanmamıştır Coby için. İlla tek bir olaya bakacaksan Jinbe'ye seni öldüreceğim deyip dakikalar sonra 15 metre uçan BM'ye bak bence.
Kardeş ben sezarın hakkını sezara verenlerdenim.Sakanın hakisi hiçbir yonkoudan iyi değildir şuan.Shanks elini kollunu sallayarak bloklar öyle şeyleri.

Smoker'de Logia ama kullanabiliyor. Hem de dumanla birlikte.

Ama bence de Coby için haki kullanmamıştır. Gerek yok çunkü.

Ben güç sıralaması yaparsam şu şekilde olurdu;
1. Roger
2. Genç WB
3. Genç Garp

4. Kaidou
5. Shanks
6. Dragon
7. Mihawk

8. Akainu
9. Big Mom
10. BB

Akainu alır diyorum yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık