Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199

Üye silindi 1004

Vista en fazla YC3 seviyesindeydi. O bile Mihawk’la kapışabilecek seviyedeydi. Mihawk kendi onaylıyor Vista’nın kendisine yetebileceğini.

Mihawk aynı anda iki tane YC1 nasıl yenecek? Birisi antik zoan öbürü görünmezlik meyvesi yemiş.

Başka isteğin ? :D Daha jinbe'yi üst üste koyamıyor biraz yavaş koysun.
Kata dediğimiz adam tek başına Dof’u ve tayfasını dövecek güçte.

Katakuri Jinbei'den kat kat güçlü g4ü oyuncak gibi sağ sola savuruyor biliyorsun değil mi :D Partide Jinbe,Pedro,Bege hiçbir şey yapamadı adama.
Jinbei'den epey güçlü olan bir form varsa Boundman formudur.Ona da en güçlü tekniğiyle 2 kere vurabildi zaten ancak ne oyuncak gibi savurması.Jinbei bu adamın anasına direniyor Kata mı 2 tane lordla birlikte alacak.Yavaş alsın.Katakuri Jinbei gibi adamdan kat kat güçlü olsaydı yumruğundan kaçtıktan sonra adama karşılık verir ayağının altına alırdı.

@Yubashiri-sama He ya he öyle tüm tayfayı alır hatta kafesi de bir çırpıda yok eder.:hhh: Yonko yaptınız başımıza güzel rüyalar valla ama rüya işte.

Vista en fazla YC3 seviyesindeydi. O bile Mihawk’la kapışabilecek seviyedeydi. Mihawk kendi onaylıyor Vista’nın kendisine yetebileceğini.

Mihawk aynı anda iki tane YC1 nasıl yenecek? Birisi antik zoan öbürü görünmezlik meyvesi yemiş.

Kata dediğimiz adam tek başına Dof’u ve tayfasını dövecek güçte.
Ona kalsa Jack=Kata zaten :D Ciddi ciddi shichiler kadar abartılan bir grup görmedim opta ben.Sağ kollar rencide edici bir şekilde kazanır.

Ben öyle birşey demedim çarpıtma. :/
İlahi sen :D Kaç kere Kata azıcık üstündür diyen sendin :D Yazdıklarını da mı unutuyorsun artık :D

Jinbei'den epey güçlü olan bir form varsa Boundman formudur.Ona da en güçlü tekniğiyle 2 kere vurabildi zaten ancak ne oyuncak gibi savurması.Jinbei bu adamın anasına direniyor Kata mı 2 tane lordla birlikte alacak.Yavaş alsın.Katakuri Jinbei gibi adamdan kat kat güçlü olsaydı yumruğundan kaçtıktan sonra adama karşılık verir ayağının altına alırdı.
Bu adamın anasına direniyor dediğin güçten düşmüş zayıf haldeki bir Linlin'in bir atağını durdurması mı ? Katakuri gözlemini geri kazandığında o Boundman'ı tokat manyağı yapıyor.Boundman Snakeman'dan güçlü bir form değil ayrıca farklı işlevlerdeki aynı seviyedeki formlar bunlar.Kata Jinbe'yi tınlamıyor bile.G4ü ezen adam Jinbe'nin içinden geçer.Herkesi Dof zannetme :D

Üye silindi 1004

@Yubashiri-sama He ya he öyle tüm tayfayı alır hatta kafesi de bir çırpıda yok eder.:hhh: Yonko yaptınız başımıza güzel rüyalar valla ama rüya işte.
Kata’ya kuş kafesi yapsa bu Dof’un sonu olur. Dar alanda Luffy’i ne hale getirdi. Ana karakter olmasa Luffy’nin iflahı kalmamıştı. Kata, Dof’u parçalar üstüne de diğerleri harcamadıysa Wb’nin oğlunu tokatlar. Bu çok net bence.

Ona kalsa Jack=Kata zaten :D Ciddi ciddi shichiler kadar abartılan bir grup görmedim opta ben.Sağ kollar rencide edici bir şekilde kazanır.
Yonkoular bile sağ kollar kadar donatılmamışken Shichi demek fanlık bence. Sağ kolların sahip oldukları yetenekler ve özellikler say say bitmiyor.

Bu adamın anasına direniyor dediğin güçten düşmüş zayıf haldeki bir Linlin'in bir atağını durdurması mı ? Katakuri gözlemini geri kazandığında o Boundman'ı tokat manyağı yapıyor.Boundman Snakeman'dan güçlü bir form değil ayrıca farklı işlevlerdeki aynı seviyedeki formlar bunlar.Kata Jinbe'yi tınlamıyor bile.G4ü ezen adamın Jinbe'nin içinden geçer.Herkesi Dof zannetme :D
Kaido ile dövüşürken kullandığı kılıca alev verip bütün gücüyle savurmak çok zayıf bir saldırı oluyor haklısın.Ana zayıfladı sadece mangada güçten düştü diye bir ibare yok.Dizi kanamıyordu sonuçta yonko yine.

Boundman daha güçlü form değil diyen net trollüyordur. :/ Tokat manyağı yapıyor dediğin gözlemle 2 isabetli vuruş.Tokat manyağı olan kafasını yere vurarak doğrulmak zorunda kalan Katakuri. :)

Carrot'u da tınlamıyordu ama ayağının altına almasını bildi.Yapsaydı ya madem içinden geçiyor. :D

Kata = Jack eşitler denkler demek ben arada ciddi fark yok dedim.Kata biraz daha güçlü.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık