Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199
Genişletilmiş versiyonda bence de sağ kollar alır. Mihawk vs Rayleigh olsa, diğer sağ kollar çılgın atar. En iyi ihtimalle Weevil de bir tanesini tutar. Sonrası vahşet.

Üye silindi 1004

Eleştirmeler çok hızlı çözülür zaten. Kata dediğimiz adam meyveyi uyandırmadan beş Dof gücünde zaten.

Sağ kollar bunları parkinson eder Rayleigh'e bile gerek yok.

Versiyon 1
Mihawk'ın aynı anda iki sağkol alabilmesiyle Shicilerin olur.

Versiyon 2
Rayleigh her birine tokat ata ata eğitim verir.
Mihawk rüyasında bile 2 sağ kolu alamaz.Tekini bile alabileceği featlere göre bariz değil.

Son düzenleme:
Vaaay sen konu açar mıydın şaşırdım. :)

Shichibukai alır.Bir kere sayı üstünlükleri var imparatorlara kafa tutmuş adamlar.

İkinci versiyonda Ray olduğu için en fazla beraberlik koparabilirler lordlardan.

Kata yine abartılmış.:artiz: Daha jinbei'den kaçıyor bu arkadaş.Jinbe gelecek görmeden dolayı vuramadı yoksa anası gibi uçuracaktı.:fool:Hadi jinbei vuramadı neyse ama Kata da bulaşmıyor bir tane yapıştırmak varken yanından geçip gidiyor.Eee tavşanlara benzemiyor bu iş çünkü.

Shichibukai alır.Bir kere sayı üstünlükleri var imparatorlara kafa tutmuş adamlar.

İkinci versiyonda Ray olduğu için en fazla beraberlik koparabilirler lordlardan.

Kata yine abartılmış.:artiz: Daha jinbei'den kaçıyor bu arkadaş.Jinbe gelecek görmeden dolayı vuramadı yoksa anası gibi uçuracaktı.:fool:Hadi jinbei vuramadı neyse ama Kata da bulaşmıyor bir tane yapıştırmak varken yanından geçip gidiyor.Eee tavşanlara benzemiyor bu iş çünkü.
Katakuri Jinbei'den kat kat güçlü g4ü oyuncak gibi sağ sola savuruyor biliyorsun değil mi :D Partide Jinbe,Pedro,Bege hiçbir şey yapamadı adama.

Üye silindi 1004

Kata abartılmışmış :hhh: Dof, Moria ve Hancock’u üst üste koyup döver. Artık Kata’ya dövme diye yalvarırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık