Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199
Mihawk'ı Akainu dengi görüyorum. En güçlü sağ kol olduğunu düşündüğüm Beckman onla kapışır sonucunda iki tarafta etkisiz hale gelir. Hancock'un seviyesi ne bilmiyoruz ama seride h.hakiye sahip olan en güçsüz kişi Dof (kafa dedeyi saymıyorum,o potansiyelinin sonuna ulaşmadan korsanlık hayatı bitti). Bu yüzden Hancock da o seviyede desek şuan en zayıf gördüğüm sağ kol Shiryu onunla dövüşüp yener. Weevil en az amiraldir bence ama yonko seviyesi de olduğunu sanmıyorum. Ona da Akainu dengi desek Marco ve Kata beraber hallederler onu.King'de Dof,Moriah,Buggy ve Kuma'yı alır. Alamasa bile diğer sağ kollardan biri gelene kadar en az 3'ünü indirir. Sonra beraber Dof'u döverler. Sağ kollar kazanır yani.

Sağ kollar alır.
Luffy öve öve Luffy gibi oldunuz :oleyo:
Savaş alanı köpek mezarlığına döner. Sağ kollar kalp kırar.
mihawkı bilmiyoruz ama sağ kollar bence
Bu konu da Mihawk tartışmasına döner muhtemelen. :D Mihawk'tan dolayı shichibukailer alır diyorum. Buggy de ayakta kalır. :D
Mifak >>> her hangi bir sağ kol
Ayıboğan > Marco
Doflamingo > Katakuri
Hancock, Kuma ve Moria < King ve Beckman

Shichibukai high diff.
Sağ kollar bu şarlatanları yok eder.
Sen de konuyu Dof tartışmasına çekmeye mi çalışıyorsun? :/
Mihawk'ı Akainu dengi görüyorum. En güçlü sağ kol olduğunu düşündüğüm Beckman onla kapışır sonucunda iki tarafta etkisiz hale gelir. Hancock'un seviyesi ne bilmiyoruz ama seride h.hakiye sahip olan en güçsüz kişi Dof (kafa dedeyi saymıyorum,o potansiyelinin sonuna ulaşmadan korsanlık hayatı bitti). Bu yüzden Hancock da o seviyede desek şuan en zayıf gördüğüm sağ kol Shiryu onunla dövüşüp yener. Weevil en az amiraldir bence ama yonko seviyesi de olduğunu sanmıyorum. Ona da Akainu dengi desek Marco ve Kata beraber hallederler onu.King'de Dof,Moriah,Buggy ve Kuma'yı alır. Alamasa bile diğer sağ kollardan biri gelene kadar en az 3'ünü indirir. Sonra beraber Dof'u döverler. Sağ kollar kazanır yani.
Bence de dönecek :D Ve bende Mihawktan dolayı schiler diyeceğim galiba :D

Arkadaşlar konuyu anca şimdi bitirebildim. Konunun ilk paragraflarını yani karakter tanıtımı olmayan kısımlarını yeniden okumanızı öneririm. Çünkü savaşın bir de genişleştilmiş versiyonu var. Onun için de bir anket yapacağım.

Genişletilmiş versiyonda rahat yener sağ kollar. Eğer Ray'in genç halini düşünüyorsak Mihawk'ı alır. Beckman Weevil'i alır ve kendi de etkisiz hale gelir. Shiryu yine Hancock'u alır. Kata Dof'u, King Jimbei'yi ve Kuma'yı alır Marco da Buggy, Crocodile ve Moriah'yı döver. Zoro'da Law ile teke tek atıp kazanır.

Versiyon 1
Mihawk'ın aynı anda iki sağkol alabilmesiyle Shicilerin olur.

Versiyon 2
Rayleigh her birine tokat ata ata eğitim verir.

Üye silindi 1004

Mifak >>> her hangi bir sağ kol
Ayıboğan > Marco
Doflamingo > Katakuri
Hancock, Kuma ve Moria < King ve Beckman

Shichibukai high diff.
Ya atmışken atom bombası atsaydın. Dinlene dinlene döver Katakuri.

Hatta Moria’yla Dof’u üst üste koyar döver. Bi çizmesini Dof’un ağzına diğer çizmesini Moria’nın ağzına sokar falan.

Shiryu ve King ikisi de kılıç ustası. Aynı anda Mihawk’a girsiler Mihawk o işin içinden çıkamaz. Ki Shiryu’nun Mihawk’ı alma ihtimali hikaye içerisinde mevcut.

Benn de geriye kalanlara bi kral haki salsa bayıltır geçer. Marco belki Croco’yla top gibi oynar.

@Alpamis Bence yeniden bir eşletirme yap bu olmamış. Sağ kollar rahat alır hani buggy moriah croco hancock falan yazmışsın da bunlar çöp karşıda eşleşebilecekleri biri yok ki. Ray bu 4 ünü tek eliyle alır. Sağ kollar çok üstün bence .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık