Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 212 79.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    268
Vallahi bunu Ace haterlığı ya da Sabo haterlığından demiyorum, yok etme gücü olarak ateş meyvesi çöp. Harbiden çöp, en güzel yanı Logia savunması en iyi olan meyvelerden biridir ateşin dağılışını düşünürsek, buz meyvesiyle kapışır bu konuda. Allah aşkına Kocana'nın goprosunun yok etme yetisine bak bir de Ace'in meyvesinin, yazık resmen.
Alabasta da gemileri yok ettiği sahne çok etkileyici idi.Sonra ne olduysa çöpe dönüştü meyve.Dayanıklılık olarak çok önde op evreni.Kafaya deprem yiyip kalkan adamlar olduğu sürece ateş meyvesi anca cigara yakmaya yarar.

Taş kırmakla Kaido'ya zarar vermek aynı şey değil, aynı şartlar altında tartışılmalı. Zoro mesela milyon parçaya ayırıyor taşları, haki bile kullanmadan! :d
İş hakisiz taş kırmaya gelirse Luffy'nin icraatlarını buraya döksem aya çift şeritli yol yaparım ellam karıştırma oraları xd

Edit: Mera mera harbiden de çöp ha. Umarım Sabo'nun gücünü çok düşürmemiştir.

Vallahi bunu Ace haterlığı ya da Sabo haterlığından demiyorum, yok etme gücü olarak ateş meyvesi çöp. Harbiden çöp, en güzel yanı Logia savunması en iyi olan meyvelerden biridir ateşin dağılışını düşünürsek, buz meyvesiyle kapışır bu konuda. Allah aşkına Kocana'nın goprosunun yok etme yetisine bak bir de Ace'in meyvesinin, yazık resmen.
Alabasta'da tuğla kırar gibi gemi parçalıyordu arka arkaya.Bence yıkım gücü gayet yerinde.Entei saldırısını da gördük ama etkisini sakladı bizden.Logia bir kere serideki en güçlü meyve.Gura Gura bu logia meyvelerine ancak denk olabiliyor.

Ama ateşi yalama yaptı ona katılıyorum.Sanji kullanıyor Luffy kullanıyor Zoro kullanıyor Usopp zaten ateşli birşeyler çıkarıyordu Franky malum yakında tayfada kullanmayan kimse kalmayacak.Kid'in adamı sirk çalışanı gibi ağzından atıyordu bak o orjinaldi ama çok abarttı sonra.

Jinbei red hawka ateşi neresinden çıkarttı tepkisi vermişti bence. :D

Alabasta'da tuğla kırar gibi gemi parçalıyordu arka arkaya.Bence yıkım gücü gayet yerinde.Entei saldırısını da gördük ama etkisini sakladı bizden.Logia bir kere serideki en güçlü meyve.Gura Gura bu logia meyvelerine ancak denk olabiliyor.

Ama ateşi yalama yaptı ona katılıyorum.Sanji kullanıyor Zoro kullanıyor Usopp zaten ateşli birşeyler çıkarıyordu yakında tayfada kullanmayan kimse kalmayacak.Kid'in adamı sirk çalışanı gibi ağzından atıyordu bak o orjinaldi ama çok abarttı sonra.
Bari her ateşin yakıcılığı aynı değildir muhabbeti yapsaydı mangaka ama onu da göremedik. Böylesine mantıklı bir şey dururken gele gele ateşi bile yakan magma ile geldi baş troll.

Ama ateşi yalama yaptı ona katılıyorum.Sanji kullanıyor Luffy kullanıyor Zoro kullanıyor Usopp zaten ateşli birşeyler çıkarıyordu Franky malum yakında tayfada kullanmayan kimse kalmayacak.Kid'in adamı sirk çalışanı gibi ağzından atıyordu bak o orjinaldi ama çok abarttı sonra.

Jinbei red hawka ateşi neresinden çıkarttı tepkisi vermişti bence. :D
Entai güzel bir saldırı gibi duruyor da bariz bir şekilde hazırlık gerektiriyor, ışınlanır gibi sopa vuran Kaido varken kim sana o fırsatı verecek? Snakeman açıp geleceği görüp, geleceği gören adamı kandıran herif varken osurmak için gerilir gibi entai yapamazsın :d Ayrıca doğru diyorsun Usopp falan oldu olası ateş kullanıyordu, Zoro daha çok ateşi manipüle ediyor gibi, bu iyi bir fırsat verir bazı saldırganlara karşı :d

İş hakisiz taş kırmaya gelirse Luffy'nin icraatlarını buraya döksem aya çift şeritli yol yaparım ellam karıştırma oraları xd

Edit: Mera mera harbiden de çöp ha. Umarım Sabo'nun gücünü çok düşürmemiştir.
Haha doğru diyorsun, karışmayacaktım da dokundurmadan duramadım :d

Alabasta da gemileri yok ettiği sahne çok etkileyici idi.Sonra ne olduysa çöpe dönüştü meyve.Dayanıklılık olarak çok önde op evreni.Kafaya deprem yiyip kalkan adamlar olduğu sürece ateş meyvesi anca cigara yakmaya yarar.
Arabasta'da daha doğru düzgün bir şeyler görmemiştik, playstation ile ilk kez karşılaşan çocuk gibi kalmıştık. Logiaların vücutlarını manipülasyon yeteneği olduğu sürece çöp denemez, serinin en buglı hareketlerinden biri o, tabii çamur falan değilsen. Ace'in, Enel'in ve Aokiji'nin meyveleri bu konuda aşırı kaliteli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık