Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 212 79.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    268
Hahahaha, neyi çarpıtıyorum yahu, janjanlı kullandığı bariz de yok dokundu şundan iyi bundan iyi diyorsun işte, ben de doğru diyorsun Raidenciğim Garp bile diz çöker tövbe ister diyorum Allah Allah :d
Karşında senin seviyende bir rakip varsa elbette tüm gücünle abanırsın orası ayrı. :/ Luffy için konuştum ben. Fiziksel güç uygulamadan sadece janjanla o kadar hasar veremezdi arenaya. Henüz o kadar usta değil bu teknikte.(Bence :S)

Janjanlı hakiyle işler bitiyor olsaydı Fuji bu adamla dalga geçmezdi ciddi dövüşürdü.Luffy'nin Kaido performansı açıkça kendini geliştirmiş olmak,meyve kullanımı + janjanlı haki ile açıklanır bence.Sabo daha tekme çalışıyordu.Meyveye iyice alışmadan pençeyle olacak işler değil bunlar.

Karşında senin seviyende bir rakip varsa elbette tüm gücünle abanırsın orası ayrı. :/ Luffy için konuştum ben. Fiziksel güç uygulamadan sadece janjanla o kadar hasar veremezdi arenaya. Henüz o kadar usta değil bu teknikte.(Bence :S)
Taş kırmakla Kaido'ya zarar vermek aynı şey değil, aynı şartlar altında tartışılmalı. Zoro mesela milyon parçaya ayırıyor taşları, haki bile kullanmadan! :d

O konunun aceleyle kapatılması yanlıştı.Ama Ace koruma amaçlı olduğu için üstelemedim.Ace koruma kanunu çıkarmışlar işte. :D
Vallahi bunu Ace haterlığı ya da Sabo haterlığından demiyorum, yok etme gücü olarak ateş meyvesi çöp. Harbiden çöp, en güzel yanı Logia savunması en iyi olan meyvelerden biridir ateşin dağılışını düşünürsek, buz meyvesiyle kapışır bu konuda. Allah aşkına Kocana'nın goprosunun yok etme yetisine bak bir de Ace'in meyvesinin, yazık resmen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık