Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 200 78.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    255
gereksiz bir dönüş. öldürmeyen oda öldürmüyor hatta mezarından çıkarıp getiriyor işte. en çok da meyveyi almasına üzüldüm. su borusu silahıda hoşuma gitmiyor.

Sabo ile ilgili son haber savaş içerisindeydi dragona yakalandı bilgisi verildi acaba doğrumu teach meyveyi almaya gidiyordu :D 2 ace vakası mı olacak..

Hafıza kaybı saçmalığı Ace karakteri hala yaşıyor ve seride çiziliyorken birde Sabo’yu çizmeyelim öldükten sonraya saklayalım diye var.Bunu her sıkı op takipçisi biliyor farkındadır.Zorlama olduğu gün gibi ortada.Onu geçtim Sabo sonradan tasarlanan bir karakter bile olabilir.Sadece fikir olarak köşede bir yerde tutuyordur.Ne dragon gibi ne Mihawk gibi seri başında göstermediğine göre böyle bir ihtimal yüksek.

Bende öyle düşünüyorum ve bu da bende Sabo Ace'den daha potansiyelli veya Dragon WB'den daha iyi bir eğitici fikrine ulaştırıyor. Sence?
Sabo ve Ace küçükken Ace hırsıyla 26-24lük bir gıdım öndeydi. Sonra Sabo çocukluktan beri devrimci eğitimi aldı. Üstüne sahadaydı. Ace'ten daha akıllı olması ve düzgün eğitimi sayesinde çok fazla fark atmıştır. Potansiyelleri yakın ama geçtikleri yollar farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık