Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 200 78.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    255
potansiyel olarak; ace>luffy>sabo
ölmeden önce ace ikisinden de güçlüydü. luffy'nin hep önünde olacağı için ace'yi aradan çıkardılar. sabo en son gözüktüğünde luffy'den güçlüydü ama luffy'nin saboyu geçmesi fazla sürmez.
Ace Luffy'nin hep önünde olmazdı dostum potansiyel olarak Luffy'nin fazlası vardır eksiği yoktur. Ace çok önemli bir karakter olduğundan yaşaması serinin seyrini komple değiştirirdi Oda zaten uzun sürecek seriyi daha fazla uzatmamak için aradan çıkarmıştır diyebiliriz bu yüzden.

Ace Luffy'nin hep önünde olmazdı dostum potansiyel olarak Luffy'nin fazlası vardır eksiği yoktur. Ace çok önemli bir karakter olduğundan yaşaması serinin seyrini komple değiştirirdi Oda zaten uzun sürecek seriyi daha fazla uzatmamak için aradan çıkarmıştır diyebiliriz bu yüzden.
ace'yi luffy kadar sevmem ama bence ace varken luffy kk olamazdı.

Ace KK olmak istiyor mu ki? Babalığı KK yapacam KK yapacam diye etrafta geziniyordu
Tayfayla biraz daha takılsa Babalığın amacının kral olmak olmadığını anlardı ayrıca Ace ölmese Beyazsakal yine göçerdi. Çünkü bu Oda'nın eski çağı kapatışıydı. Ölmeyenleri de emekli etti.

İşte burada da güçlenmek istemeyen bir kişiliği görüyoruz ne yazık ki. İstediği kadar potansiyelli filan olsun önemsiz geliyor bir yerde Luffy'de Sabo da onu geçecektir
Luffy çok mu güçlenmek istiyor? Korsanlık kariyeri boyunca antrenman mi yaptı hep? Gemiyle şu ada senin bu ada benim gezip tozdu sürekli. Yedi içti uyudu ve arada da dövüştü ama bu dövüşlerin hiç biri eğitim niyetiyle değildi.

Ancak ve ancak tayfası dağıtılınca ve Rayleigh gerekli olduğunu söyleyince eğitime girdi. Zoro gibi ağırlık kaldırıp durmuyordu öyle. :bilmem:

ace'yi luffy kadar sevmem ama bence ace varken luffy kk olamazdı.
Kan bağını abartmaya gerek yok, ace’in potansiyeli de sırf oradan geliyor başka bir olayı yok. luffy ana karakter. Ace’in potansiyelini aldığı kişi bizzat Roger’dan daha güçlü bir karakter Luffy. Şuan değil ama içinde bulundurduğu güç öyle.

Dragon'un hangi akla hizmet böyle değerli bir adamı 2 amiralin kucağına attığını anlamıyorum. Hani kendi başka bir işle meşgul olsa bir şey demiyicem ama 4 adamın savaşın ortasındayken, okamalarla çay kahve içmek nedir yav? Sanji bile en azından güzel kızlarla çay kahve içerdi. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık