Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 200 78.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    255
Şunun gibi mi? :D

Oda'nın söylediği gibi, meyvesi üstün olan kişi her zaman kazanacak diye bir şey yoktur. :a:
Resmi atacaktım da üşendim :D iyi oldu bu konuya eklensin malum gelecek diye :D

Sakazuki Saboya fazla gelir şu an.Gerçi Sabo meyveyi alıp hemen başlamış antremanlara ama meyve rahatsız,meyve huzursuz.Kendini teslim edebileceği Ace gibi bir babayiğiti isterdi kendine.

Sanji reyiz gibi :a:

Akainu Sabo'u da öldürüyormuş ne gülerim varya.
Adam Luffynin kabusu olur resmen. Luffy şok.

Resmi atacaktım da üşendim :D iyi oldu bu konuya eklensin malum gelecek diye :D

Sakazuki Saboya fazla gelir şu an.Gerçi Sabo meyveyi alıp hemen başlamış antremanlara ama meyve rahatsız,meyve huzursuz.Kendini teslim edebileceği Ace gibi bir babayiğiti isterdi kendine.

Sanji reyiz gibi :a:
Ona hiç şüphe yok. Ben seri sonlarına doğru olabilecek bir senaryodan bahsettim. :/ Yalnız var ya Sabo da aynı kişinin elinde can verirse çarşı pazar fena karışır. :D Luffy işi gücü bırakıp köyüne dönerdi galiba. :S

Sanji reyizin o meyveye ihtiyacı yok zaten. Aileden gelen gücüyle zaten kullandığı ateşi daha da üst seviyelere taşıyacaktır.

Ona hiç şüphe yok. Ben seri sonlarına doğru olabilecek bir senaryodan bahsettim. :/ Yalnız var ya Sabo da aynı kişinin elinde can verirse çarşı pazar fena karışır. :D Luffy işi gücü bırakıp köyüne dönerdi galiba. :S

Sanji reyizin o meyveye ihtiyacı yok zaten. Aileden gelen gücüyle zaten kullandığı ateşi daha da üst seviyelere taşıyacaktır.
Bence güzel olurdu yav :D Sabo ölsünde isterse Sai yensin bunu.
Sanjiye efsane uyardı o meyve.Tayfa içi dengeleri direk bozardı ama olsun.Yeşil saçlı kauçuk da anlardı bir şeyler de haddini bilip susar otururdu.

@RedTeroR

Ace için Odaya bir dakikalık sövüş !

@Shanks

Aslında Aceden önceki mera meralı adam nasıl öldü acaba.Lan Saka yoksa !? :ehe:

Bence güzel olurdu yav :D Sabo ölsünde isterse Sai yensin bunu.
Sanjiye efsane uyardı o meyve.Tayfa içi dengeleri direk bozardı ama olsun.Yeşil saçlı kauçuk da anlardı bir şeyler de haddini bilip susar otururdu.

@RedTeroR

Ace için Odaya bir dakikalık sövüş !

@Shanks

Aslında Aceden önceki mera meralı adam nasıl öldü acaba.Lan Saka yoksa !? :ehe:
Boşuna kızıl köpek demiyorlar Saka'ya :ehe: Hep ateşlileri öldürüyor :D

Çarşambalardan bir gün yine spoiler gelecek orada şunu göreceğiz: Sabo the Admiral Slayer.Yakında lakabı bu olacak. :cool:

Hiyerarşik olarak düşük bir meyveye sahip olsa da azim ve kararlılığıyla, içindeki devrim ateşiyle o düşük meyvesini daha da alevlendirecek ve Akainu'yu mağlup edecek. Alın size spoilerın kralı. İleride Raiden demişti dersiniz.
Aslında kimsenin demesine lüzum yok.Yazar üstü çok kapalı şekilde bir spoiler verdi.Hiyerarşik üstünlük kesinlikle kazanacaksın anlamına gelmiyor dedi.Bildiğimiz hiyerarşi içeren meyve öyle fazla yok.En güçlüleri mera ve magu meyvesi zaten.Yani kısacası demek istiyor ki ileride ortamı hazırlayıp magma meyvesini mera meraya kaybettireceğim.Geçmiş olsun. :) Bence bundan daha açık konuşamazdı ilerisi için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık