Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Marco

Savaşsalar hangisi kazanır?

• Devrim ordusu genel kurmay başkanı Sabo

Kullanılan: 59 35.3%
  • Anka Kuşu Marco

Kullanılan: 97 58.1%
  • Beraberlik

Kullanılan: 11 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    167
Sabodan beklentim vardı da, yok aga Sabo dünkü çocuk, Marco ile kıyaslanacak şeyi yokmuş.

Sabo şu an gözümde Luffy ve Katakuri kadar bile etmez.

Ace yaşasa Ace bile alamazdı Marco'yu. Marco'yu yenebilmek için ortalama amiral üstü, yenilmemek için de minimum amiral seviyesi olmak gerekiyor.

Ace yaşasa Ace bile alamazdı Marco'yu. Marco'yu yenebilmek için ortalama amiral üstü, yenilmemek için de minimum amiral seviyesi olmak gerekiyor.
Bile derken? Sabo açık ara Ace'den çok çok daha güçlü bir karakter

Edit: zaman atlamasında kendini geliştirmiş olacağından bahsediyorsan ok onu düşünemedim

Marco'ya nedense kum torbası muamelesi yapılıyor. Halbuki o seviyede yalnızca savunma gücünüzle bulunamazsınız. Adam yeni yonkou olabilir diye düşünebilen biri. Fakat bu bugünün konusu. Marco belki de gücünün zirvesinde bir karakter. Sabo ise daha yirmi iki. Bu haki seviyesi bu meyve ile en tepedeki 2-3 karakterden biri olacağı kesin ama bugün Marco kazanır.

Bile derken? Sabo açık ara Ace'den çok çok daha güçlü bir karakter

Edit: zaman atlamasında kendini geliştirmiş olacağından bahsediyorsan ok onu düşünemedim
Şimdiki Sabo tabi ki 2 yıl önceki Ace'ten güçlüdür. Ama haki işlenmeden işlenen, senaryoyu güçlendirmek için tasarlanan bi karakter Ace. Ama gösterilen potansiyel hayli hayli Sabo'dan yüksekti. Serinin potansiyelli gençlerini kendimce sıralacak olursam; Ace - Luffy 100, Zoro 99, Sabo 98, Kid 97, Law 96, Sanji 95 gibi gibi yakın seviyelerdedirler. Şimdi yaşları küçük olduğu için fazladan bir savaş tecrübeleri, bir eğitimleri güç seviyelerini değiştirebiliyor. Ama hepsi kendi zirvelerini gördüklerinde amiral ve üstü seviyelere gelirler, birbirlerini almaları hiç kolay olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık