Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Marco

Savaşsalar hangisi kazanır?

• Devrim ordusu genel kurmay başkanı Sabo

Kullanılan: 59 35.3%
  • Anka Kuşu Marco

Kullanılan: 97 58.1%
  • Beraberlik

Kullanılan: 11 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    167
Marco fiziksel saldırılar karşısında yetersiz.Bunu Garp ve Bm den gördük.Ha bu isimler hayvan ayrı konu ama akainu nun lav yumruğa kafa atan karakter yumruklar karşısında çaresiz kaldı.Sabo şuan luffy nin güvendiği saldırıyı ustaca kullanıyor ve daha yüksek saldırı gücünde yapıyor.Mera-mera yı geçtim gördük o işlemez ama boru ile sabo döver bu kuşu.

Sabo’nun nerdeyse 5-10 dk oyalandığı burgess, 2 yıl önce Ace’in önünde durmaya bile layık değildi. Ayak bağı olur diye dövüşten kovuldu.

Meyvede ustalaşması lazım. Marco seviyesine çıkmamıştır daha.

Queen’in meyvesiz ve armamentsiz big mom karşısındaki hali gördükten sonra marco’dan ne beklediniz bu arada?
Big mom kong gun’ı bloklayınca bile luffy zararlı çıktı. Kadın saldırısına bi de prometheus katıp marco’ya dalıyor marco yine de sağ çıktı ordan.

burgess’in dirsek zırhını kırmaya yarayan dragon claw eğer kong gun seviyesine çıkmadıysa marco’dan iyi performans gösteremezdi big mom’a karşı.

Sabo’nun nerdeyse 5-10 dk oyalandığı burgess, 2 yıl önce Ace’in önünde durmaya bile layık değildi. Ayak bağı olur diye dövüşten kovuldu.
Yeni ve yükselişe geçmiş bir yonko tayfasının first mate'i, bir zahmet 2 yıllık arada güçlensin ama değil mi?

Meyvede ustalaşması lazım. Marco seviyesine çıkmamıştır daha.
Katılıyorum

Queen’in meyvesiz ve armamentsiz big mom karşısındaki hali gördükten sonra marco’dan ne beklediniz bu arada?
Big mom kong gun’ı bloklayınca bile luffy zararlı çıktı. Kadın saldırısına bi de prometheus katıp marco’ya dalıyor marco yine de sağ çıktı ordan.
Normal bir sağ kolda böyle olur zaten, önceki chapterlarda "senin gibi bir adam" diye bahsettiği için marcoyu gözümüzde sağ kollardan yukarı bir konuma koymuştuk, burada amiral seviyesi diyenlere kadar vardı, orijinal 3lüden herhangi bir amiral big mom karşısında o duruma düşer miydi?

marco net alır... garp gibi kişileri sabo’yla aynı seviyedeymişçesine örnek vermişler şaştım kaldım, garp ve sabo’nun saf güç seviyesi yakın dahi değildir kalkıp da zirve insanların gücüne göre saf güçte marco mahvolur demek saçma ki marco bir de iyileşebiliyorken... sabo’nun mera mera’da ustalaşması lazım marco’nun karşısına dikilebilmek için, iyi forumlar..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık