Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Zoro ve Luffy ejderhayı ciddiye almadı yenmeselerdi haklısın ama yendiler
Tamam, daha güçlü saldırılarını kullansalar onlar da tek atardı haklısın, ama Ryuuma da orada en güçlü saldırısını kullanmadı yani muhtemelen. Üstüne yendiği ejderha Zoro ve Luffy'nin yendiğinden güçlüydü.

Son düzenleme:
Tamam, daha güçlü saldırılarını kullansalar onlar da tek atardı haklısın, ama Ryuuma'da orada en güçlü saldırısını kullanmadı yani muhtemelen. Üstüne yendiği ejderha Zoro ve Luffy'nin yendiğinden güçlüydü.
Nerde geçiyor bu? Cüsse olarak Zoronun kestiğinin yanında solucan gibi kalıyor. Zoronun kestiği çelik gibi derisi olan alev kusan hayvani bir şey. Bence aşırı zayıftı Ryuumanınki.

Tamam, daha güçlü saldırılarını kullansalar onlar da tek atardı haklısın, ama Ryuuma'da orada en güçlü saldırısını kullanmadı yani muhtemelen. Üstüne yendiği ejderha Zoro ve Luffy'nin yendiğinden güçlüydü.
Haklısın mangasını okudum Ryuuma bir anlık iç güdüyle kesiyor gibime geldi
Nerde geçiyor bu? Cüsse olarak Zoronun kestiğinin yanında solucan gibi kalıyor. Zoronun kestiği çelik gibi derisi olan alev kusan hayvani bir şey. Bence aşırı zayıftı Ryuumanınki.
Zoronun kestiği Vegapunk yapımı bir ejderha onun yenilmesi normal ama japon mitolojisine göre ejderhalar ölümsüzdür yani boyutu önemli değil Ryuumanın onu kesmesi şaşılacak şey ama Zoro nunki değil

Haklısın mangasını okudum Ryuuma bir anlık iç güdüyle kesiyor gibime geldi

Zoronun kestiği Vegapunk yapımı bir ejderha onun yenilmesi normal ama japon mitolojisine göre ejderhalar ölümsüzdür yani boyutu önemli değil Ryuumanın onu kesmesi şaşılacak şey ama Zoro nunki değil
Ejderhanın ölümsüzlüğüyle kesilip kesilememesi alakasız şeyler. Ölümsüz olunca kesilemez mi oluyor? Pulu sert olur ama elmas değil ya bu, Ryuumanın kestiğine dikkatle baksan pul da yok, düz kertenkele bildiğin.

Ejderhanın ölümsüzlüğüyle kesilip kesilememesi alakasız şeyler. Ölümsüz olunca kesilemez mi oluyor? Pulu sert olur ama elmas değil ya bu, Ryuumanın kestiğine dikkatle baksan pul da yok, düz kertenkele bildiğin.
Gerçek bir ejderhayla yapay olanın arasindakine dikkat çekmek için ölümsüzlüğü söyledim alakasız olduğunu biliyorum zaten mesele deride pulda bişey yok

Zamzung mu daha sağlam yoksa Samsung mu? Cüsse olarak da çok farklı değil yani bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık