Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Ryuma'nın seviyesine dair hiçbir çıkarım yapamayız malasef. Belki de KK üstü çıkar belki de şimdiki Zoro seviyesinde biri çıkar belki o kadar bile çıkmayabilir.

Dönemin Yonkou'larını kimse hatırlamaz çünkü dönemin Yonkou'lardan daha çok ön plana çıkmış olan Roger var. Roger ve WB varken herhalde kimse Big Mom'ı hatırlamaz.

Yani dönemine damga vurmuş isimler hatırlanıyor. Ama bu dönemin nasıl bir dönem olduğunu bize anlatmıyor. Coby, Luffy'e korsanlar altın çağında KK olmak istiyorsun, imkansız imkansız diye ikiliyordu. Özellikle yapacağı işin zamanında Roger'ın yaptığından bile daha zor olduğunu çıkarıyordum ben o sözden.

Zaten bu dönemin en zorlu dönem olduğuna dair sürekli atıflarda bulunuldu Mangaka tarafından. Şimdi de kaç senenin ardından Gorosei'nin de işe doğrudan gireceğini görüyoruz.

Totalde anlatmaya çalıştığım Ryuma damga vurmuş, evet. Ama nasıl bir çağda damga vurmuş belli değil. Ben ne çıksa şaşırmam... Ama çok belirsiz bence.

Dönemin en ünlülerinden bir diğeri olan Syrano'ya bakıyorum. O dönemi at çöpe gitsin dersin.
Net bir şey olmadığı için zaten konudaki seçenekler arasında büyük uçurum var. Herkes ne dese haklı. Sınırlı bilgiye göre tahmin ediyoruz işte. Yarın bir gün çöp de çıksa şaşırmam. Ama en az Mihawk kadar vardır diye düşünüyorum. En fazla ne kadardır soru işareti. Tabi Mihawk da soru işareti :)
Olmuyor fandaş, olmuyor. Büyük oyunu göremiyorsun. :D

Ola ki Zoro, Ryuma soyundan gelirse bu onların gözünde Zoro için power up olacak. Ve diyecekler ki Zoro da Ryuma seviyesine çıkacak. Nasıl diye sorsan ''Onun adı Zoro, o yapar'' diyecekler. Sen ondan sonra Korsan Kral olmanın önemini anlat, zorluğunu anlat.:oleyo:
Güzel saçmalamışsın arkadaşım. Olayı Zoro fanlığıma güzel bağlamışsın cidden. Sıkmadı mı şu yaklaşım yav.

Net bir şey olmadığı için zaten konudaki seçenekler arasında büyük uçurum var. Herkes ne dese haklı. Sınırlı bilgiye göre tahmin ediyoruz işte. Yarın bir gün çöp de çıksa şaşırmam. Ama en az Mihawk kadar vardır diye düşünüyorum. En fazla ne kadardır soru işareti. Tabi Mihawk da soru işareti :)

Güzel saçmalamışsın arkadaşım. Olayı Zoro fanlığıma güzel bağlamışsın cidden. Sıkmadı mı şu yaklaşım yav.
Sen düşünmesen bile bu şekilde düşünen Zoro fanı yok diyebilir misin?

Mesajı yazma sebebim senin mesajın gibi anlaşılmış ama senin mesajına karşılık olarak yazmamıştım. Öyle bir algı oluştuysa özür dilerim. Mesajı bilindik bazı kişilerin düşüncelerine paralel olarak yazmıştım. Zoro'nun her şeyinden güç çıkaran kişiler, bu durumdan mı güç çıkarmayacak? :(

Sen düşünmesen bile bu şekilde düşünen Zoro fanı yok diyebilir misin?

Mesajı yazma sebebim senin mesajın gibi anlaşılmış ama senin mesajına karşılık olarak yazmamıştım. Öyle bir algı oluştuysa özür dilerim. Mesajı bilindik bazı kişilerin düşüncelerine paralel olarak yazmıştım. Zoro'nun her şeyinden güç çıkaran kişiler, bu durumdan mı güç çıkarmayacak? :(
Her fanın az çok yaptığı şey bu tamam da böyle niyet okumanın sonu yok. Ben de Zoro'nun seviyesini düşürmek için zıddını siz yapıyorsunuz desem tartışma kilit. Her fan grubu kendi içinde mi tartışsın ne yapsın. Estağfirullah özür dileme kötü hissettim. Forum kısırlaşıyor ama bu yaklaşım yüzünden.

Her fanın az çok yaptığı şey bu tamam da böyle niyet okumanın sonu yok. Ben de Zoro'nun seviyesini düşürmek için zıddını siz yapıyorsunuz desem tartışma kilit. Her fan grubu kendi içinde mi tartışsın ne yapsın. Estağfirullah özür dileme kötü hissettim. Forum kısırlaşıyor ama bu yaklaşım yüzünden.
Kırk yılın başı Luffy fanları da Zoro fanları gibi birliktelik sağlasın diye bir mesaj atayım dedim, onu da elime yüzüme bulaştırdım.:gamyon: Mesajına gelirsek, haklısın. Ben mesajı yazarken aklımda sadece 1-2 kişi vardı ama diğer arkadaşlar da bu durumdan etkilenebilir. Neyse bundan sonra daha fazla dikkat ederim. Teşekkürler.:sapkali:

Wano Arc'ın da Ryuma'nın dirilip, Kaido'nun ejder formuna karşı savaşacağını düşünüyorum, onu biçeceğini ve keseceğini tahmin ediyorum.

Kırk yılın başı Luffy fanları da Zoro fanları gibi birliktelik sağlasın diye bir mesaj atayım dedim, onu da elime yüzüme bulaştırdım.:gamyon: Mesajına gelirsek, haklısın. Ben mesajı yazarken aklımda sadece 1-2 kişi vardı ama diğer arkadaşlar da bu durumdan etkilenebilir. Neyse bundan sonra daha fazla dikkat ederim. Teşekkürler.:sapkali:
Olumlu mesajın için ben teşekkür ederim.:sapkali:

"Luffy, Korsan Kral olacak adamdır.":a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık