Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 492 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    538
2 sene öncenin adamı iken iki sene sonra ise serinin yavşağı moduna girmiş bir karakter.Tanrıya inanmam ayakları yapıp kadercilik oynamaya kalkan bir yosun kafadan başkası değil.

Favori karakterimdir. Luffy'i en iyi anlayan kişidir. Aralarında çok başka bir bağ var.

Ayrıca Romance Dawn üçlüsü ve o bölümlerin lezzeti bir başkadır.

Çeviri için teşekkürler.

Zamanı gelince gerçekten mantıklı düşünebilen ve sadıklığı öne çıkan biridir. Bana göre de tayfada en korkutucu ve dayanıklı karakterdir.
Tek solukta okudum. Ellerin dert görmesin.

Lucci'ye karşı sözünü tutmadı dedin, ben o yenilgi sayılmaz dedim, eğer öyle olsa diye örnek verdim...
Bahsettiğin konu tartışılmıyor :)
Tamam ama gerçekçi bakarsak yenemezdi de.Şuan yener bence.Ha güçlenene kadar büyük konuştu ben ona vurgu yapmak istedim.Amma enel ve kizaru yu şuan da yenemez :D

Zaten sırf ondan dolayı o tarz güçlü karakterlerle hep Sanji ya da Luffy karşılaşıyor. :(
Bahsi geçen yerde Luffy de camdan dışarı atıldı :artiz:
Zoro'nun sözünü tutamadığı yerler, Enel ve Kuma'dır Kizaru'yu görmedi bile adam :D ben onu saymam :hhh:
Not: Moriah'ın devi de yenmişti tüm tayfayı, lan bu adam harbi harbi söz möz vermesin rezil ediyor bizi :oleyo2:

Bahsi geçen yerde Luffy de camdan dışarı atıldı :artiz:
Zoro'nun sözünü tutamadığı yerler, Enel ve Kuma'dır Kizaru'yu görmedi bile adam :D ben onu saymam :hhh:
Not: Moriah'ın devi de yenmişti tüm tayfayı, lan bu adam harbi harbi söz möz vermesin rezil ediyor bizi :oleyo2:
Ama bu sözü yalnızca kılıç ustalarını kapsamıyor muydu onlara hiç yenilmiyor diye biliyorum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık