Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 493 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    539
Odanın fanı olduğu zoro sama ,Sasukenin daha lüks versiyonu amma velakin severim morimo kafayı ama ama ama durduk yere abartma sini sevmiyorum ... Normal yapsın milletin kafasını karıştırmasın....

Günün birinde Mihawk-sama'yı geçecek biri u.u Severim kendisini. Luffy ile olan dostluğu da hoşuma gider.

Yardım edecek anlarımda, izin verecek? Luffy'nin hayalini duyduğunda Zoro şaşırıyor ula.:D Coby gibi tepki veriyor.
Kendi de olabilecek guce ulastiginda luffy'e olmasi icin izin verecek.
O sasirma seysinde de bizim yosun oglan gucunun ve potansiyelinin farkinda degildi ki, ayni dedesi ryuma'ya cekmis insafsiz:D

Kendi de olabilecek guce ulastiginda luffy'e olmasi icin izin verecek.
O sasirma seysinde de bizim yosun oglan gucunun ve potansiyelinin farkinda degildi ki, ayni dedesi ryuma'ya cekmis insafsiz:D
Onu ona nasıl bağladın la. Ryuuma gücünün farkında değil değildi. Ryuuma gücünün farkında olduğu için kendini arıyordu. Gücünün farkında olmayan adam En iyi kılıç ustası olmak istiyor? Ama bu adam Korsanlar Kralı ünvanını duyunca şaşırıyor? Arada ki fark böyle bir şey işte.:D

Onu ona nasıl bağladın la. Ryuuma gücünün farkında değil değildi. Ryuuma gücünün farkında olduğu için kendini arıyordu. Gücünün farkında olmayan adam En iyi kılıç ustası olmak istiyor? Ama bu adam Korsanlar Kralı ünvanını duyunca şaşırıyor? Arada ki fark böyle bir şey işte.:D
Ryuma shogun'dan sonraki en guclu kilic ustasi denildiginde şaşırıyor ve ejder seyine de ama ikisine de tek atiyor.Direk birincilige oynuyor.Herneyse iste ben o mangadan kendisinin ne kadar guclu oldugundan haberi olmadigini cikardim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık