Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Karşılıklı bir birlerine yardım ettiler işte, sen ne bekliyordun Luffy'nin kendisine yardım eden Violet ile Rebecca'yı umursamamasını mı.
Yahu Violet, Rebecca ne yardım yapmışlar Luffy'e ? Yükten başka ne oldular Dof karşısında? Ben sana onları umursadığı için böyle durumlara düşüyor diyorum.

Luffy Zoro Law olayı Wb-Rayleigh gibi olmayacak sanırım. Wb daha güçlüydü ama burada Zoro olacak gibi. Zaten onu geçmesi lazım. Law da Zoro gibi çocukluktan beri kılıç ile dövüşüyor. Meyve ağırlıklı olsa da o da kılıç ustası. Bence Kaku veya Issho'dan farkı yok.

@Daredewill
Bunların yardımı olmasın yükten başka bir şey değildiler. Sırf onlar için zaten düştü bu durumlara.

Bir de bunların yardımından bahsediyorsunuz. Ama ben Trebol ve Bellamy Dof' un yanında dediğimde onların yardımı olmadı diyorsunuz. Komedi...
Dalga geçer gibi Bellamy diyorsun ne desem şaşırdım artık sana.Bellamy yardım değil meyve yeteneği.Sende ye öyle meyve birini robot gibi kontrol et saldırt.Luffy yumrukları yediyse o kendi angutluğu yanlış savaş stratejisi.Eninde sonunda o yumruğu çakıp durdurmak zorunda olduğunu biliyorken darbeleri yemek fedakarlık değil strateji hatası.Düşünmedi luffy.Elini çabuk tutmadı.İşin komik tarafı buna duygusallıkla handikap gözüyle bakılıyor.Savaştasın Luffy günaydın trajedi dinleme zamanı değil.Bellamy yüzünden handikapa düştüğü falan yok.Kendi kuyusunu kendi kazıyor Luffy.Karşılık verseydi vermeyecekse de savuştursaydı malum k.haki var.Bellamy Dofa yardım etmedi kontrol ettiği başkası da olabilirdi.

Dalga geçer gibi Bellamy diyorsun ne desem şaşırdım artık sana.Bellamy yardım değil meyve yeteneği.Sende ye öyle meyve birini robot gibi kontrol et saldırt.Luffy yumrukları yediyse o kendi angutluğu yanlış savaş stratejisi.Eninde sonunda o yumruğu çakıp durdurmak zorunda olduğunu biliyorken darbeleri yemek fedakarlık değil strateji hatası.Düşünmedi luffy.Elini çabuk tutmadı.İşin komik tarafı buna duygusallıkla handikap gözüyle bakılıyor.Bellamy yüzünden handikapa düştüğü falan yok.Kendi kuyusunu kendi kazıyor Luffy.Karşılık verseydi vermeyecekse de savuştursaydı malum k.haki var.Bellamy Dofa yardım etmedi kontrol ettiği başkası da olabilirdi.
Bellamy dünden razı. Ayrıca Dof onu azat ediyor zaten. Ondan sonrası Bellamy'nin kendi isteğiyleydi. Adam en güçlü darbelerini yapıyordu.

Yahu Violet ve Rebecca Luffy'e yardım etti diye bakıyorsunuz. Ben Trebol Bellamy vardı diyince yanlış oluyor. İyi o zaman Dof'a yarar sağlayan her şeyi söyleyeyim.

Dof'a Amiral yardım etmiştir. Zoro'nun önünü kesmese Dof'a iyi bir saldırı yapıyordu.

Pica yardım etmiştir. Bizimkileri binadan aşağıya atmıştı. Yine bizimkilere saldırmıştı felan diye. Her şeyi buraya mı yazalım.:S

Zoro ile law hiçbir zaman dövüşmiçekleri için bu tartıșma anlamsız
E. oda boşuna kanka yapmadı bunlari.

Yorum yazmıyalı baya olmuștu.:ehe:

Fiziksel olarak Zoro > Law
Haki olarak Zoro > Law
Meyve gücü olarak haliyle Law >> Zoro

Totalde Law >=Zoro

Şu ana kadar görünen ve işlenen Law'ın önde oluşu ama Zoro işlenmediği için doğru düzgün her an daha güçlü şekilde çizilebilir.

O yüzden Zoro Law kardeştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık