Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    465
O an havada içine gireceği taş kalmayınca gerçek bedeni ile dövüşmek zorunda kaldı. Saçmalık değil o da kibir. Adam Zoro'dan daha üstün hakisi olduğunu düşünüyormuş. Amacı Zoro'ya vurup o yükseklikten aşağıya çarpmaktı olmadı.
Dediğim gibi vs bitsin diye öyle oldu. Yoksa bu adamın kılıç kullandığını da gördük.

Hatırlamıyorum. Ama Oda hazırlamış her şeyi. Kılıcı düşürme.:D Zoro ağzında tutsun kılıcı bu adam bir kılıca sahip çıkamasın. O da iyiymiş.:D
Kolunu taş yapıp uzatıyor, Zoro kesince de kılıç düşüyor. Sonra da kaçıyor zaten. Zoro'nun farkı bu işte ağzıyla bile adamın yapamadığını yapıyor :)

Aslında benim vurgu yaptığım şu.:D

Bu adam istese Zoro'yu çok daha fazla uğraştırırdı. Yeri gelince saçmalıklardan bahsediliyor ama Pica'nın beni kesemezsin zaa haki yükledim deyip vücudunu Zoro'nun önüne atması saçmalık.
Vergo gibi oldu biraz işte.Vergo gibi kesemez diye düşündüğünden bodoslama daldı.Yoksa dövüş biraz daha devam ederdi.Pica bence çok güçlüydü.Meyvesi inanılmaz.Vergo bundan toplamda çok az önde olabilir daha fazla değil.

Asıl mesele şu.Zoro'nun Law gibi kalbi alınmış olsa Pica onu Vergo misali yerden yere vurabilirmiydi ?
Alın size tartışma konusu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık