Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Şimdiye kadar gördüğüm en iyi vs konusu ellerine sağlık.Benim görüşüm zoro zorlansa bile alır bu vs'yi . :)

Wb yerine ace geçecek sonra bu KK mı olacak ? :hhh: Kafalar pırıllll.Marco nun hali ortada Wb sonrası ace ne yapacak da kurtaracak tayfayı pardon ? BB den 2 yumruk yemiş ölmüş dirilmiş karakter.Üstüne gura-gura da yok bunlarda BB nin elinde.Sanki mangaka ile ortak çizim yapıyormuş edası ile yorum yazmayın yahu.
mf savaşı olmasydı dedim bu durumda ace yakalanmamış olurdu bb de gura gura meyvesi olmazdı doğru dürüst okumadan cevap veriyosun.

Ben de böyle düşünüyorum ama mesele daha henüz o aşamaya gelmemiş olmamız :) Luffy, Kata'yı almadan önce onun seviyesinde değildi, o potansiyeli vardı ama dövüşten sonra bu potansiyele erişti. Henüz gerçekleşmeden karakterlerin ileride geleceği seviyeye girersek çıkamayız, mesela Luffy geleceğn korsanlar kralı der herkesi aldırırız.

Yonko komutanları aldığı gün ben de Zoro için Ace'i geçmiştir derim, şu an Luffy'nin geçtiği gibi.
Tamam ama çok ileri bir zamandan bahsetmiyorum ki ben, muhtemelen bir iki hafta içinde Kaidou düşecek. Tabi biz bunu beş sene sonra görebiliriz onu bilemem :oleyo:

Yonkou komutanları için belki şu an için haklısın, ama Ace'in ortalama bir yonkou komutanından güçsüz olduğunu düşünüyorum. Dün yazmıştım, Zoro kadar dayanıklı değil ve meyvesi aynı Enel'in meyvesi gibi kısılmış. Bir de Zoro çok dayanıklı falan. Zoro'ya çok ciddi bir hasar veremez yani.

Ama Zoro Ashura falan kullanırsa (Gelecekteki görmediğimiz tekniklerinden de bahsetmiyorum.) Ace'i alır bence.

Vs. Yorumlama mantığına bakar mısınız?

"Ace yaşasaydı şöyle olurdu. Bu adam Zoro'yla karşılaştırılır mı hiç ? " Af buyurrr ? o_O :confused:

Dövüş unsurlarından bahsedildiği yok.

Böyle zihniyetler gelip vs. yorumluyor. Canım ya :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık