Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger, Beyazbıyık ve Garp Arasındaki Güç İlişkisi

-Roger vs Garp: görmedik ama rogerın kendi ağzından duyduk kaç kere birbirimizi ölümün eşiğine getirdik diye.
-Roger vs Wb :görmedik buggy nin ağzından duyduk.üstüne Wb yi şavaşta hasta yaşlı yaralı halde gördükten sonra böyle bir adamı ölüm bile deviremiyor.bence berabere bitmiştir,wb yi öldürmeden kazanmak imkansız bunu gördük çünkü
Roger ve Garpı ben knighttaki 83lvl rogue lere benzetiyorum hızlı çevik güçlü,Wb ise 83lvl tank warrior,yakaladı mı inleten cinsten :good:

su üçü arasındaki bir tane vsyi film yapsın baska birsey istemiyorum.:flaugh:
Keşke yapsalar. Heralde 5-10 kez izlerdim aralıksız :)

Güç sıralamasına gelicek olursak Roger 100 se Garp 99, WB'de 99 olur. Garp ve Wb dövüşse dövüş sonucu 2sininde ölümü olur büyük ihtimalle. Roger'a gelirsek adam bariz üstünlüğünü yakalamış. Vurmuş elini masaya kimsenin yapamadığını yapmış. En sonunda da ezeli düşmanıyla oturup sake'sini yudumlamış.

Dywane Wade

Roger'ın öbürlerinden birazda olsa önde olduğunu hepimiz kabul ediyoruz ama iş WB ve Garp arasındaki güç kıyaslaması ise tam bir muamma...
Ama bazı yerlerde Garp bana göre WB'yi biraz geçiyor.
Bu adam en güçlü soydan geliyor. ( En önemli neden bu bence )
Roger'ı ölümün kıyısına getirmiş biri. WB için bu söylenmedi. (Yanlışım olabilir düzeltirseniz sevinirim)
Ayrıca bu psikopat WB'ye o şeytan meyvesine rağmen eşit söyleniyor. Ki bu WB'den daha üst düzey haki yada fiziksel gücü olduğunun kanıtı.(bence)
Tüm bunlardan dolayı Roger ≥ Garp ≥ WB gibi gözüküyor.

Wb=Roger>>Garp fazla tartışılacak bir konu olarak görmüyorum açıkcası :D
Garp yaşıyorken WB Dünya'daki en güçlü insan olarak tanıtılmışsa olay bitmiştir.

Roger'i görmek lazım :good: Büyük adam...

zoronoa

bence sıralama garp>roger>wb dir diye düşünüyorum. garp rogarla wb den daha sakin gibi görünsede sonuçta d soyundan psikopatın biri...

Akainu vs Aokiji de bile punk hazard ne hale gelmiş.Wb vs Roger da neler olmuştur neler tahmin bile edemiyorum :confused:

Valheru21

:hhh:

Madde madde gidersek eğer
1-Roger bildiğimiz gibi son yolculuğunda imksansız denileni başarıp KK oluyo bunun anlamı son sefere kadar Garp ile birbirlerini ölümün eşiğine getiröişler ama son düzlükte Roger istediğini yaparak daha güçlü olduğunu kanıtlamış.
2-Roger ile WB konuşurken Roger istersen sana Raftel'in yerini söyliyim diyor.Şimdi ne var Raftel'de altını gümüşü geçtim dünyanı birbirine katacak boş asıra ait bilgiler yokmu.Roger WB'nin bu bilgileri koruyamayacağını düşünse neden WB'ye önersin adanın yerini ayrıca WB eğer KK olmak isteseydi Roger'dan önce başarabilirdi bu işi.
3-Roger öldükten sonra WB için bu dünyanın en güçlü adamı dendiyse başka söze gerek yok.
Sıralam Roger=WB>Garp şeklindedir.

Monkey :D Luffy

aslında şu anda gördüğümüz kadaıyla roger garp tan ve wbden üstün ve wb yi de izledik ama garp la ilgili sadece duyduk wb büyük eşittir garp gibi diyor ama ne bileyim marine için haksızlık gibi duruyor z gelene kadar bu adamlar shin sekai de shiki roger ve wb ile sengoku garp eşleşiyordu shiki vs garp + sengoku marinefordun yarısını yıktılar benim kendi tahminim roger wb den üstündü garpta wb den ama şu ana kadar gördüğümüz wb yi bi tık öne atıyor ama hazır bu gençlik fotoları ile birlikte şu elemanların özellikle garp ın(seride kahraman diye geçiyor her geçtiği sahnede gücüne vurgu yapılıyor )adam akıllı bir vs sini bile göremedik valla sona doğru yapsınlar şöyle bir film

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık