Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.8%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 172 64.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    265
Iki sene once lucci zorlansa da alir derdim ama 2 sene sonrasi icin isler degisiyor.Kid potansiyel olarak Luffy nin bir tik alti falandir.Lucci ise gercek gucunu gosterip cp0 in basina gecmis gibi duruyor su an.
Zor da olsa Kid alir diyorum ben.

Bir de su 5 sigirin siz hukuketin gorunen yuzusunuz lafini nasil cp ler daha guclu diye anliyorsunuz anlamadim.Denizciler ulkenin askeri ise.cp ler jitem mit falan iste.

Kid' ten beklentim var ama hani Cracker' den kaçmışlar denilene göre ve herkes kaçmısken kalıp dövüşen kişi Oruç reyizdi.

Lucci daha ağır basıyor nedense.

Kid' ten beklentim var ama hani Cracker' den kaçmışlar denilene göre ve herkes kaçmısken kalıp dövüşen kişi Oruç reyizdi.

Lucci daha ağır basıyor nedense.
Kraker konusunda tek bilgi 4 tatlı komutandan birini yenen oruç reise Krakerı yollamış Bm.
Kid karakter icabı kaçacak bir adam değil.Ölümüne dövüşte kolu kaptırdıktan sonra Killer tayfayı toplayıp uzaklaşmıştır ordan diye tahmin ediyorum.Sonuçta herkes olaylara kendince bir yorum yapar.Bm nin kızı da abartmış olabilir durumu.Komutanlar varken elbette Bm kendi gitmez çaylaklar ile uğraşmaya.

Burdan da yazayım oruç reis olayı anti mevzusuna bile dönüşebilir.Meyve tabanlı değğilde fiziksel olarak dövüşen birine oruç baya ters bir rakip.Oda olayı buna bağlayabilir.

Kraker konusunda tek bilgi 4 tatlı komutandan birini yenen oruç reise Krakerı yollamış Bm.
Kid karakter icabı kaçacak bir adam değil.Ölümüne dövüşte kolu kaptırdıktan sonra Killer tayfayı toplayıp uzaklaşmıştır ordan diye tahmin ediyorum.Sonuçta herkes olaylara kendince bir yorum yapar.Bm nin kızı da abartmış olabilir durumu.Komutanlar varken elbette Bm kendi gitmez çaylaklar ile uğraşmaya.

Burdan da yazayım oruç reis olayı anti mevzusuna bile dönüşebilir.Meyve tabanlı değğilde fiziksel olarak dövüşen birine oruç baya ters bir rakip.Oda olayı buna bağlayabilir.
Tabi olayın iç yüzünü bilmiyoruz dediğin gibi olabilir. Kid' ten hala beklentim var. Ama Lucci'den de var.

Lucci ağır basıyor simdilik benim için.

Kid in kaidoya katilmadigini demkkj kaidola az biraz tokustugnu anladik ama cp0 luccisi acik ara ustundur gibime gelio. Lucci terlemz.

Cp0Lucci

Iki sene once lucci zorlansa da alir derdim ama 2 sene sonrasi icin isler degisiyor.Kid potansiyel olarak Luffy nin bir tik alti falandir.Lucci ise gercek gucunu gosterip cp0 in basina gecmis gibi duruyor su an.
Zor da olsa Kid alir diyorum ben.

Bir de su 5 sigirin siz hukuketin gorunen yuzusunuz lafini nasil cp ler daha guclu diye anliyorsunuz anlamadim.Denizciler ulkenin askeri ise.cp ler jitem mit falan iste.
O 5 sığır dediğin dünya hükümetinin en büyük gücü yalnız, onları kaale almayacaksak kimi alacağız?
Lucci Akainu dengi çıkarsa şaşırmam ben

Kid diyorum. Karşılaştığı adamları görmeyip önüne gelen tokatladı yiaa demek duyduğum en saçma cümlelerden. Akainu dengi diyen olmuş birde. :D Bir bu cümle bir de Saboyu alır lafı. Yavaş yavaş en sevdiğim bosstan uzaklaştırılıyorum. :(

Ne lucci'ymiş be arkadaş. Dünya hükümetinin en güçlüsü kendisi herhalde şu anda.

Lucci Kid'in kalibresinde bir adam değil, hatta seri sonuna doğru Kid'in 3. 4. adamının belki karşılayacağı bir adam olur.

Kid bu serinin zirve karakterlerinden, ama Lucci değil. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık