Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.8%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 172 64.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    265
Lucci'nin 2 tane yenemeyeceği süpernova var.
Kid ve Luffy

Ama arada çok fark olduğunu düşünmüyorum.
Lucci'nin 2 yıl önceki gücü Vergo ile denktir birde haki öğrenmişse yürür gider.

Cp0Lucci

Kid den ne beklenti var anlamadım ben, Uroge nin yaptığını yapamamış Bm nin komutanına karşı, Kaido dan dayak yemişti en son, bu saatten sonra ne yapacakta bu adam

Lucci alır. Kid'in 2yıl sonra hiçbir şeyini görmedik. İşe yaramaz balon bir adam şuanda. 2 yıl önce Lucci ile kapışması daha çekişmeli olurdu. Yine kazanan Lucci olurdu. 2 yıl sonra da Lucci kazanır.

Bende bir ara Kid=Luffy diyordum ama son olaylar gösterdi ki novalar anca bir işe yol olan karakterlerden olacaklar. (Urouge reyiz hariç)

Oda-sama şüphesiz ki onları rufi-sama'ya yancı olsun diye yaratmış.

Kid en fazla Kaido inerken Luffy'e yancı olur. Novalar hizmet için varlar. Luffy'nin adamları olurlar, rakipleri değil.

Zamanlama manidar. Normalde, iki yıl sonrası için, Luffy vs Lucci açılsa Luffy açık ara farkla kazanır; fakat aşağı yukarı Luffy ayarı gözüken Kid'in Kaido tarafından ağzı burnu kırılmışken ve Lucci Cp0 da görülerek büyük bir sükse yapmışken bu başlığı açmak... Çekişmeli anket yaratma konusunda ders olarak okutulabilecek bir başlık olmuş.

Oyumu Lucci'ye verdim ama Kid de öyle ezilecek adam değil, en azından Lucci karşısında bi şansı olduğunu düşünüyorum..

Kid in yenildiği rakipler.
En güçlü yaratık lakaplı Kaido.
Gücünün ne olduğu bilinmeyen bir yonko as adamı.

Lucci hakkında resmi bilgilerimiz.
Cp 0 başkanı olmuş.
Başka yok.

Neye göre Lucci alıyor ben pek anlamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık