Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.8%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 172 64.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    265

Kaptan Usopp-sama

Kidd fazla uğraşmaz Lucci geçmişte basamak olmuş biri Kidd ise geleceğin shirohigesi yani luffy ile eş güçte olacak kişi

Cp0Lucci

Şu novaları küçümseme huyunu, Oruç reis yerli bir etti sanıyordum ama hala Luffyden sonra en büyük patlaması beklenen adamı Lucciye filan aldırıyoruz.
kid alır lucciyi.
Kid, Urogeden güçlü değildir. Orada hatrı sayılır bir dövüş gerçekleştiren yegane kişi diye bahsediyor, Kid daha güçlü olsaydı ondan bahsederdi. Burada cp0 ın başkumandanı var karşısında, Yonkou nun sağ kolları ile aynı seviyede muhtemelen Lucci, şansı yok Kid in

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaptan Usopp-sama

Kid, Urogeden güçlü değildir. Orada hatrı sayılır bir dövüş gerçekleştiren yegane kişi diye bahsediyor, Kid daha güçlü olsaydı ondan bahsederdi. Burada cp0 ın başkumandanı var karşısında, Yonkou nun sağ kolları ile aynı seviyede muhtemelen Lucci, şansı yok Kid in

Sanırım bu dediklerinden LUCCI=Sakazuki ahahahah

Çok çekişmeli bir kapışma olur kidi fazla goremedik ama lucci korsan olsaydi oda kotu jenerasyon olurdu belki odulu kid den yuksek olurdu lucci zorlansada alir diyorum.

Bu vs'nin sonucunu Oda belirler. Lucci'nin 2 yıl sonraki hali eziliyordu forumda cp0 başı olduğu açıklanınca döndü herkes.

Kid ise daha yukarıdaydı ama son yaşadığı olaylar örneğin; BM'ın komutanlarına yenilmesi, Kaido'ya yenilmesi Kid'i biraz forumun gözünde düşürdü.

Ne desek kişisel fikirden öteye gitmez bu dövüş için.

Çok sağlam bir dövüşün ardından ayakta kalan Kid olur diyorum. Bu adamdan büyük beklentilerim var.

Biri geçmişin ruhu biri yeni nesilin yıldızı agır fark vardır bu ikisi arasında Kid fersah fersah üstündür Lucci'den.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık