Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446

Haki daha oturmamışken; kralın yaptığı hareket ve aşırıya kaçan karizması uygundur.
Benim b.haki ile ilgili teorilerimden element kullanımının gerçekleştirdiğini düşünüyorum Ray-sanın. Örneğin Minklerin elektriği kullanması muhtemelen de wanoluların ateşi kullanabildiklerini düşünüyorum b.haki sayesinde Ray de bunun en ileri seviye kullanıcılarından olabilir.

Benim b.haki ile ilgili tahminlerimden element kullanımının gerçekleştirdiğini düşünüyorum Ray-sanın. Örneğin Minklerin elektriği kullanması muhtemelen de wanoluların ateşi kullanabildiklerini düşünüyorum Ray de bunun en ileri seviye kullancılarından olabilir.
Burada maddeleştirme var. B.hakiyi bir şekle sokup saldırma tekniği olarak kullanıyor bana kalırsa. Haki masterların, aşırı vücutlulara ve abartı meyvelere karşı nasıl mücadele verildiğinin ipucu gibi geliyor bana.

Pek ala görüşümü belirteyim. Bu kadar güçlü bir darbeyi yapan bir kişi daha gördük mü ? Bana BM'nin çığlığını hatırlatıyor biraz.
İşte Rayleigh = Yonko

WB'yi çok küçümsüyorsunuz . Kizaru tamam çok iyi meyvesi var ama WB genç ve sağlıklı olsa böyle kalmazdı .

Haki daha oturmamışken; kralın yaptığı hareket ve aşırıya kaçan karizması uygundur.
Açıkçası bu sahnesi çok hoşuma gidiyor . Kral ve karizma lafını hareket ediyor . Halen de aynısını söylüyorum amiral üstüdür .

İşte Rayleigh = Yonko
Benim görüşüm en yüksek zamanlarında öyledir de dayanıklılığı WB de olduğu gibi düşmüştür şuan. Dağıldıklarını söylemişti tayfası için. Onları da göreceğiz bence. Wano'da birisini görürsek pek şaşırmam ben.

Denizcilere geçmesinler diye çizdiği çizgide zaten Borsalino gibi bir hızdaydı nerdeyse.

Açıkçası bu sahnesi çok hoşuma gidiyor . Kral ve karizma lafını hareket ediyor . Halen de aynısını söylüyorum amiral üstüdür .
Sağkollar zaten genel olarak kaptanlardan karizma seride. :D

Benim görüşüm en yüksek zamanlarında öyledir de dayanıklılığı WB de olduğu gibi düşmüştür şuan. Dağıldıklarını söylemişti tayfası için. Onları da göreceğiz bence. Wano'da birisini görürsek pek şaşırmam ben.
Okyanusları yüze yüze geçmesinden mütevellit; sadece içkiden kaynaklanan karaciğer sorunu vardır bence. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık