Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Sengoku ile daha önce görüşmüş olması dövüştüğü anlamına gelir mi? Kesinlikten bahsediyorsak gelmez. Crocodile kesin kez dövüşmüş ve yenilmiş, bunu biliyoruz.

Garp'ı otorite kabul eden sensin, ondan örnek verdim ki anlayasın diye.

Shanks WB ile çarpıştığında gök yarıldı, deprem sadece balon halinde eklenmiyor, WB adayı salladığı vakit balon kullanmadan yapmıştı. Bu adamların çarpışması göğü yarmış, Beyazsakal kimle çarpıştıda gök yarıldı MF'de?

Big Mom şeker için adaları yakıyor, Kaido aynı şekilde terör estirmiş, yenilmiş ama durmamış. Beyazsakal bunları Crocodile'a yaptığı gibi yeni dünyadan def etmemiş, sebep nedir, bunların ona güç olarak yakın olması en mantıklı seçenek. Zaten açıklamalarla bunlar sabitlenmiş durumda. ''Yonko'' diye İmparator Korsan grubu kurulmuş ve Beyazsakal bunlardan ayrı bir yerde değil bu grubun içerisinde bulunmuş ve daha önce savaştıkları söylenmiş.

Sana basit bir soru sordum halen cevabını alamadım. Sen en güçlü Yonko demiştin ya Beyazsakal için MF'de, en güçlü Yonko kendi kendine kan kusup diz çöken ve Akainu'ya bedavadan vuruş hakkı tanıyan Yonko mu oluyor? Ben buna Yonko seviyesi bile demem o seviyeye ayıp olur.
Bir denizci ile bir korsan görüşecek ve dövüşmeyecek yani ? Daha ne kadar düşeceksin merak ediyorum.

Diğerleri Croco gibi kuyruğunu kıstırıp kaçmamış kalıp devam etmiş işte.Buradan Wb bunlari kovamadı diye savunma mı olur ? Şaşkınlık içindeyim.

Sen bana Şenks Wb ile denk gidiyor diyorsun bisento mevzusunda.Aynı Wb Mfye çıktığında en güçsüzdü diyorsun.Kendinle çeliştiğinin farkında dahi değilsin.Daha fazla tartışmayı lüzumsuz görüyorum.

Valla ben de bir Amiralden kaçan,diğer yonkouyu gorünce sıvışan, ölüme bir dakika uzaklıkta olan adamdan ayar yiyen birisine yonkou demek istemiyorum ama bu sana bana kalmıyor gördüğün gibi.

Bir denizci ile bir korsan görüşecek ve dövüşmeyecek yani ? Daha ne kadar düşeceksin merak ediyorum.
.
Kesinlikten bahsediyorsak, kesinlikten bahsedemezsin. Smoker ile Luffy her karşılaştığında dövüşüyor mu, Sentoumaru ile Luffy her karşılaştığında dövüşüyor mu? Demek ki her zaman bir dövüş olmuyor. Crocodile kesin kez WB ile dövüşmüş mü? Evet. Bu yoruma açık bir şey değil, haliyle burada düşen sen oluyorsun.

Diğerleri Croco gibi kuyruğunu kıstırıp kaçmamış kalıp devam etmiş işte.Buradan Wb bunlari kovamadı diye savunma mı olur ? Şaşkınlık içindeyim.
Kaçmamış mı? Sen Yeni Dünyanın geri kalan 4/3'ünü kontrol etmeyi kaçmamak olarak mı görüyorsun? Yine şaşırtmadın beni. Adamlar WB'nin içerisinde bulunduğu aynı denizin 4/3'ünü kontrol etmişler sen yenilmişler ama sadece kaçmamış diyerek adamları küçültmeye çalışıyorsun, güzel kafa.

Sen bana Şenks Wb ile denk gidiyor diyorsun bisento mevzusunda.Aynı Wb Mfye çıktığında en güçsüzdü diyorsun.Kendinle çeliştiğinin farkında dahi değilsin.Daha fazla tartışmayı lüzumsuz görüyorum.
WB'nin güçsüzlüğü ile söylediğimin ne alakası var? Evet, Shanks o kadar kuvvetliydi ki çarpışmaları göğü yardı. Burada farklı olarak Shanks'ın karşısında WB kan kusmuyor, yaralı değil ve Akainu gibi yenilen bir Shanks'ta göremedik, fark buradan ileri geliyor.

Valla ben de bir Amiralden kaçan,diğer yonkouyu gorünce sıvışan, ölüme bir dakika uzaklıkta olan adamdan ayar yiyen birisine yonkou demek
istemiyorum ama bu sana bana kalmıyor gördüğün gibi.
Yine sen yine alakasız bir örnek. Tartışmanın başlangıcı senin MF savaşındaki WB'ye en güçlü Yonko demen üzerine başladı, bende sana o en güçlü dediğin Yonko mu kan kusup diz çöküp bedava vuruş hakkı veriyor diye sordum. Halen soruyu cevaplayacağına Karasakalın Yonko değilken yaptığı işlerden bahsetmişsin, herhalde bu tartışmayı kaybettiğini ve halen WB'nin MF de ne kadar güçsüz ve Yonko'luktan uzak olduğunu bildiğini ama kabullenemediğini çünkü bu durumda Amiralleri abartamayacağını gösteriyor.

Al işte.Hani demiyim diyorum ama harbiden çok ayar oluyorum şu yorumlarınıza.Madem sen objektifsin yazdığın yorumun altını doldurur musun ? WB Aka'yı nerde teke tekte yakalayamadı vs. vs. bi güzelce kendinle açıkla tartışalım hadi.
Doldurayim bro , ayar olmana gerek yok. Kafadan sallama bir bilgi değil bu .
1.Akainu'nun gücünü biliyoruz. En azından seviye olarak.Aokiji vs Akainu olayından.
2. Tüm amiraller tek tek saldıracak fırsat buluyor , yaşlılığı yüzünden değil adam yaralıyken.
3. Adam alacağı yarayı aldıktan sonra yapılan basit bir kavga nasıl bunların gücünü yansıtmış oluyor?
Bunları görmeden yorum yaparsan objektif bir yorum yapmış mı oluyorsun ?

Doldurayim bro , ayar olmana gerek yok. Kafadan sallama bir bilgi değil bu .
1.Akainu'nun gücünü biliyoruz. En azından seviye olarak.Aokiji vs Akainu olayından.
2. Tüm amiraller tek tek saldıracak fırsat buluyor , yaşlılığı yüzünden değil adam yaralıyken.
3. Adam alacağı yarayı aldıktan sonra yapılan basit bir kavga nasıl bunların gücünü yansıtmış oluyor?
Bunları görmeden yorum yaparsan objektif bir yorum yapmış mı oluyorsun ?
Ayar olduğum şey her fırsatta kendinizin objektif olduğunu iddaa etmeniz.910 chapterlık mangayı bi siz mi doğru anladınız anasını satayım ? Sizden farklı düşünen objektif olmuyor mu yani ? Nasıl bir mantık bu ?

Sen ilk yorumunla neyi kastettin ? İlk bunu çözelim.WB ve Aka arasında uçurum fark olduğunu mu iddaa ettin ?

Ayar olduğum şey kendinizin her fırsatta kendinizin objektif olduğunu iddaa etmeniz.910 chapterlık mangayı bi siz mi doğru anladınız anasını satayım ? Sizden farklı düşünen objektif olmuyor mu yani ? Nasıl bir mantık bu ?

Sen ilk yorumunla neyi kastettin ? İlk bunu çözelim.WB ve Aka arasında uçurum fark olduğunu mu iddaa ettin ?
Senin sorunun başka her halde. Benim iddiam yeterince objektif bir bakış açısıyla yapıldı. Sen tersi bir durum belirttin. Ben sözümün arkasını doldurdum. Sende doldur o halde .Mantık bu işte.İlk yoruma döneceksen Objektif olmaya neden takıldın da şimdi suçluyorsun beni ?

Ayar olduğum şey her fırsatta kendinizin objektif olduğunu iddaa etmeniz.910 chapterlık mangayı bi siz mi doğru anladınız anasını satayım ? Sizden farklı düşünen objektif olmuyor mu yani ? Nasıl bir mantık bu ?

O iddia etmemiş ama ben ediyorum, uçurum fark var 10 gün sonunda aokiji ile anca mücedeleyi sonuçlandıran adam WB'ye kaç saniyede kaybetti , Delik deşik olmuş bir WB'ye geliyor Kafasının yarısını alıyor, o haldeki WB kaç saniyede indirdi bunu ? orada Yıkılan zeminden içeri düşerken senaryo gereği suya düşmeden kurtuluyor ya hani , Kendi toparlamasına gelirsek Luffy bile 10dk kendini toparlıyor Akainu'da yapmış çok mu. Yarı ölü WB bu adamı yerin dibine göndermedi mi ? 10 gün boyunca yenişemeyen amiraller var birde yarı ölü WB var akainu'yu saniyeler içinde etkisiz bırakan. Bu fark değilde ne ? senaryo diyeceksen Akainu niye suya düşüp ölmüyor orada ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık