Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Sabo

Kim Alır?

• Ace

Kullanılan: 38 29.9%
  • Sabo

Kullanılan: 80 63.0%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 9 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    127
Sabo 24 kez ağzını kırarken de mi hep üstün gelmiş? "Ama o da 26 kez yenmiş." deme. Sonuçta 24 tane de yenilgisi var. Hep üstün geldiği kişi Sabo değil, Luffy idi.
Ace adam işte asıl güçlü benim demiş ama Sabo ağlamasın diye teşvik etmek için bir kazanıp bir kaybetmiş. Kendini kısıtlamıştır, hep bu kazansa Sabo değişik kafaya girerdi.

İki sene önce olmasından dolayı Ace kaybeder. İki sene sonraki Ace olsa Sabo dövüşü için net konuşmazdım. Hatta Luffy dövüşü için bile belki de. Ama iki sene önceki Ace bence Sabo ve Luffy'e kaybeder. Hatta Luffy'e net. Teach'in bir düz vuruşuyla boynu kırılıyordu az daha. Luffy vurdu mu boynu kopar.
Boynu mu kopar.:hhh:Hiç bu kadar gülmemiştim.Yani şunu seriyi yeni öğrenen biri dese birşey demem ama o kadar tecrüben birikimin var bunu nasıl diyebiliyorsunuz.Ne sanıyorsunuz Ace'i siz öldü diye.Komutan yapılmış amiral durdurmuş lord teklifi almış falan.Fiziksel gücünün fazla olduğunu teach tayfası altını çizerek söyledi.

Herkes mi yapıyor? Bi git allasen. :( O öz ile bu öz çok farklı. :S
Neresi farklı bir bakışta nasıl anladığını bir anlatsan iyi olacak.Sopayı önce normal gösterip hakiyi bastıktan sonra koka şeklinde simsiyah göstermiyor mu ? Sabo bunun dışında ne yaptı.Aynısının lacivertiydi yaptığı.

Hani kimsede görmedik dediğiniz şey Ray ve Sentomaru gibi bariyer kullanımı olsa anlayacağım.Adam daha onu öğrenememiş ne üst seviyesinden bahsediyorsun ?

@Daredewill
Sabo çok düşünceli birisi. Ace'in oyunbozan olduğunu bildiği için öne geçmesine izin vermiş. Şu nezaketin güzelliğine bakar mısın?

@Millennium Wizard
Arenadaki haki kullanıcılarına sor sen ne yaptığını. Hepsi de bu ne la diye ağzı açık izliyordu en son. :/

@Daredewill
Sabo çok düşünceli birisi. Ace'in oyunbozan olduğunu bildiği için öne geçmesine izin vermiş. Şu nezaketin güzelliğine bakar mısın?

@Millennium Wizard
Arenadaki haki kullanıcılarına sor sen ne yaptığını. Hepsi de bu ne la diye ağzı açık izliyordu en son. :/
Sabo hırs yapıp boruyla dalmıştır. Ace hem hakisini kısmıştır hemde kendini tutmuştur. Büyüdükçe fark açılmıştır, Dragon misal Sabo'yu insanları nasıl kandıracağını, kin gütmeyeceğini öğretirken Ace Wb'ye dalıyordu, ona müttefik katıyordu. Koca devrim ordusunun ödülünü gördük.

Boynu mu kopar.:hhh:Hiç bu kadar gülmemiştim.Yani şunu seriyi yeni öğrenen biri dese birşey demem ama o kadar tecrüben birikimin var bunu nasıl diyebiliyorsunuz.Ne sanıyorsunuz Ace'i siz öldü diye.Komutan yapılmış amiral durdurmuş lord teklifi almış falan.Fiziksel gücünün fazla olduğunu teach tayfası altını çizerek söyledi.

Neresi farklı bir bakışta nasıl anladığını bir anlatsan iyi olacak.Sopayı önce normal gösterip hakiyi bastıktan sonra koka şeklinde simsiyah göstermiyor mu ? Sabo bunun dışında ne yaptı.Aynısının lacivertiydi yaptığı.

Hani kimsede görmedik dediğiniz şey Ray ve Sentomaru gibi bariyer kullanımı olsa anlayacağım.Adam daha onu öğrenememiş ne üst seviyesinden bahsediyorsun ?
Sen gül diye söyledim zaten.:D Yahu Teach'in düz vuruşuyla boynu kırılıyordu nerdeyse. Luffy'nin g4 ile vurduğunu düşün. Fena inletir. Neye uğradığını şaşırır Ace. Ki Ace'in tam olarak 2. tümen seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta boş olan koltuğa oturdu. Tam olarak Ace için o seviyede diyemeyiz bence görünen o.

@DorduncuCanavar

Ayıp ettin. Forumda zaten tarafım bellidir çoğu kişi bilir ama Ace'i de severim. Yine de bu onu ezdiğim anlamına gelmiyor. Teach'in düz vuruşu Luffy'nin g4 vuruşlarından Kong Gun kadar güçlü değildir. Öyle olsa deprem meyvesine de gerek kalmazdı. Yani o vuruş ile Ace'in neredeyse boynu kırılıyorsa Luffy'nin g4 vuruşları ne eder az çok belli. Ki Sabo da Luffy'e oranla çok geride değildir. Yakın seviyelerdedir. Ki Sabo'nun daha güçlü olma ihtimali de var. Durum böyleyken ikisi de Ace'i yener.

Sen gül diye söyledim zaten.:D Yahu Teach'in düz vuruşuyla boynu kırılıyordu nerdeyse. Luffy'nin g4 ile vurduğunu düşün. Fena inletir. Neye uğradığını şaşırır Ace. Ki Ace'in tam olarak 2. tümen seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta boş olan koltuğa oturdu. Tam olarak Ace için o seviyede diyemeyiz bence görünen o.
Ace tam olarak o seviyedeydi, Oda bilmiyor mu ki 3. tümen ölü demeyi ve jozu'yu 2 saymayı. Savaşta 2 numara gibi bir şeydi. Orada net mesaj verdi, tabi bence.

Sabo Ace'in kafasını ceviz kıracağı gibi kıskaslayıp orta yerinden iki eşit parçaya böler.

Ace tam olarak o seviyedeydi, Oda bilmiyor mu ki 3. tümen ölü demeyi ve jozu'yu 2 saymayı. Savaşta 2 numara gibi bir şeydi. Orada net mesaj verdi, tabi bence.
Öyle bir muhabbet geçmez. Adamlar başına geçtikleri tümenin sorumluluğunu alıyorlar. Aralarında farklı bir ilişki oluşuyor. Jozu gibi belkide yıllardır üçüncü tümeni yönetmiş bir adam banane ya ben 2. tümenin başına geçeceğim demez bence komik olur. Ki aslında Ace'de Teach'e diyor senin geçmen lazım bu koltuğa diye.

Ace'nin Amirallerin yaptığı gibi savunma yaptığını ilerde görürüz :a:

Her zaman demişimdir
Ace = Adidas
Sabo = Abibas

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık