Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Sabo

Kim Alır?

• Ace

Kullanılan: 38 29.9%
  • Sabo

Kullanılan: 80 63.0%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 9 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    127
@Daredewill
Sabo çok düşünceli birisi. Ace'in oyunbozan olduğunu bildiği için öne geçmesine izin vermiş. Şu nezaketin güzelliğine bakar mısın?

@Millennium Wizard
Arenadaki haki kullanıcılarına sor sen ne yaptığını. Hepsi de bu ne la diye ağzı açık izliyordu en son. :/
Yahu kim var orada işin piri denebilecek.Burgess var daha dün öğrenmiş birde Diamante.Çok ileri düzey kullanacak adamlar değiller zaten.Diyorum ya Luffy bile biliyor sır değil üst versiyon değil Sabo'nun yaptığı.

Öyle bir muhabbet geçmez. Adamlar başına geçtikleri tümenin sorumluluğunu alıyorlar. Aralarında farklı bir ilişki oluşuyor. Jozu gibi belkide yıllardır üçüncü tümeni yönetmiş bir adam banane ya ben 2. tümenin başına geçeceğim demez bence komik olur. Ki aslında Ace'de Teach'e diyor senin geçmen lazım bu koltuğa diye.
Oda en başında öyle tasarlardı deniyor zaten.2.komutan Jozu olurdu yada 5.tümen yerine geçerdi Ace güçsüz olsaydı.Ama öyle yapmamış.Senin dediğin gibi teach hak ediyor diyelim ki öyle.Ace yine en kötü bir Jozu ediyor.Muhteşem üçlü kontenjandan birine kapağı attığı için.

Öyle bir muhabbet geçmez. Adamlar başına geçtikleri tümenin sorumluluğunu alıyorlar. Aralarında farklı bir ilişki oluşuyor. Jozu gibi belkide yıllardır üçüncü tümeni yönetmiş bir adam banane ya ben 2. tümenin başına geçeceğim demez bence komik olur. Ki aslında Ace'de Teach'e diyor senin geçmen lazım bu koltuğa diye.
İşte ben de onu söyledim manga yazarı bilmiyor mu Jozu'yu 2. tümen demeyi de ölü adamı 3. tümen yapmayı, hatta ölü kişi 4. tümen bile olabilirdi. Yazar 2yi boşuna boş yapmadı.

Sabonun minik bir alani patlatmasi arkadaslari sasirtmis. Sabo o minik alani 2y sonra parcalarken ace 2y once ada buyuklugunde ates topu atiyodu. Farkli kulvarlarin adamlari. Meyvesiz sabo aceyle bas edemez. Meyveli sabo > 2y onceki aceye katilirim bir tek. Yeni dunyada sadece hakiyle bir yerlere gelemezsin garp degilsen. Teach konusunda da acete zaten luffynin boynuna kong gun vurmasini beklicekti tey allahim ya. Ace teachi takip ederken sanki yer cekimini kontrol edebikdigini biliyodu ace hazirliksiz yakalandi. Ona ragmen ilkinde cekildi darbeyi yedi 2. Cekilisinde hemen karsi saldiri yapti. Savas dehasida iyidi. Luffy bunu belki 4 5. Cekisinde yapardi anca.

İşte ben de onu söyledim manga yazarı bilmiyor mu Jozu'yu 2. tümen demeyi de ölü adamı 3. tümen yapmayı, hatta ölü kişi 4. tümen bile olabilirdi. Yazar 2yi boşuna boş yapmadı.
İyi de normalde Teach'in geçeceği koltuktu o. Ace Teach geçmek istese idi geçemeyecekti bunu da belirtiyor Mangaka? Ne çıkaralım burdan?

@Millennium Wizard
Sıranın geri kayması gerekmiyor. 4.Tümen boş olsa bu sefer yine Teach önerilecekti. Yok Teach nasıl 4.tümen olur denilmeyecekti. O tarz bir önemden bahsedilmiyor.

@OpLover

Adam Kata gibi k.hakisi mastera vurabildi de Ace'e vuramayacak yani. İki üç sağlam direk temasta Kata gibi bir adam bile baya hasar alıyor. Ace ne yapabilir g4'e ? Hayatı sorgular g4 ataklarından sonra.

İyi de normalde Teach'in geçeceği koltuktu o. Ace Teach geçmek istese idi geçemeyecekti bunu da belirtiyor Mangaka? Ne çıkaralım burdan?

@Millennium Wizard
Sıranın geri kayması gerekmiyor. 4.Tümen boş olsa bu sefer yine Teach önerilecekti. Yok Teach nasıl 4.tümen olur denilmeyecekti. O tarz bir önemden bahsedilmiyor.

@OpLover

Adam Kata gibi k.hakisi mastera vurabildi de Ace'e vuramayacak yani. İki üç sağlam direk temasta Kata gibi bir adam bile baya hasar alıyor. Ace ne yapabilir g4'e ? Hayatı sorgular g4 ataklarından sonra.
İkisi de 2. tümen olacak kadar sağlam güçleri var, bunu çıkarabiliriz. Teach zaten boş adam değil. Koca 2. tümende Ace'den eski bir sürü kişi vardır, neden tek Teach'e teklif ediyor, onun gücünün hak ettiğini düşünüyor. Ace öyle de onurlu gururlu adam.

İkisi de 2. tümen olacak kadar sağlam güçleri var, bunu çıkarabiliriz. Teach zaten boş adam değil. Koca 2. tümende Ace'den eski bir sürü kişi vardır, neden tek Teach'e teklif ediyor, onun gücünün hak ettiğini düşünüyor. Ace öyle de onurlu gururlu adam.
Bırakta o kadar farkı olsun zaten Ace'in. Ki potansiyelde Marco'dan da öndeydi Ace. O özelliğini belli ediyordu illaki. Ama o sıra ki güç dengesi içinde Ace bu isimlerden geride gibidir. Neyse bunlar netliği belli olmayan şeyler. Ama dediğim gibi benim gerekçem iki yıl öncesi Ace'in şimdiki Sabo ile savaşa sokulması.

Ben ace g4 luffyi alir demiyorum sonucta 2y onceki hali ve one piecein en buyuk bugu olan haki mevzusu var. Eger bir flashback gorursek adim gibi eminim ace ve o deprem meyvesiz cok eziklediginiz teach catir catir haki kullaniyo olcakki zaten ace romaninda acein daha yepyeni caylakken momonga rutbesinde adam aldigini gorduk sadece hakiyle yari canon falan umrumda degil. Yani teache(shanksi yaraliyan) ve akainuya yenilmesi onu g4 luffynin tokat manyagi yapabilecegi bir adam yapmiyor. Ki zaten suan ki luffy akainuya ve yami yamili teache karsi ne yapabilir. 2y onceki teachi oyle rahat rahat dovucegini sanmayin, ace vs bb yi mangadan okumussaniz zaten o yercekimi kuvvetiyle acenin girdigi sekli ve teachin yumruklarindaki basinci farketmissinizdir animedeki gibi oyle basit bir yumruk degil onlar.

Yahu kim var orada işin piri denebilecek.Burgess var daha dün öğrenmiş birde Diamante.Çok ileri düzey kullanacak adamlar değiller zaten.Diyorum ya Luffy bile biliyor sır değil üst versiyon değil Sabo'nun yaptığı.
Sen demedin mi zaten herkes yapabiliyor diye. Ee yapabildikleri şeye mi ağızlarını ayırıp baktılar yani? Kaldı ki oradaki olay saldırı şiddeti falan değildi. B.hakinin özel bir kullanımıydı. Yok değildi diyorsan da keyfin bilir valla, ikna etmeye uğraşamam. :/

Bırakta o kadar farkı olsun zaten Ace'in. Ki potansiyelde Marco'dan da öndeydi Ace. O özelliğini belli ediyordu illaki. Ama o sıra ki güç dengesi içinde Ace bu isimlerden geride gibidir. Neyse bunlar netliği belli olmayan şeyler. Ama dediğim gibi benim gerekçem iki yıl öncesi Ace'in şimdiki Sabo ile savaşa sokulması.
Şu kadar söyleyim, Teach Lufy'yi öldürse misal, Ace düşünmeden dalar, Sabo ise kin gütmez. Lufy'ye zayıf biri zarar verse Ace yine düşünmez. Sabo bu sefer küçük kardeşim der Burges'e gibi birine ayar verir ama öldürmek yemez. Sabo ortama göre kardeşini hatırlar ya da kin gütmez. Ace'nin nasıl öldüğü önemli, Akainu deldi deniyor ama aynı Akainu Wb'yi de deldi. Hazırlıksız yakalayınca adam eritip kopartıyor. Yumruk tokuşturduklarında Ace'nin eline bir şey olmadı. Ace o seviyenin adamıydı, yoksa koskoca Wb'nin 2. tümeni bu kadar mı güçlü diye dalga geçerlerdi sağda solda. Düşün Craker falan daha güçlü Ace zayıf kalıyor. Wb dillere düşerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık