Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ace Sabo'yu gömerdi yaşasaydı. Ace Beyazsakal'ın gücünü inkar edenlerle patır putur savaşıp Mf savaşında bu adamları yanına çekerken Sabo kimle dövüşmüş, kayda değer ne iş yapmış ? Üstelik küçüklüklerindeki denkliği baz almak hiç mi hiç sağlıklı değil. Zaten Ace bu denkliği bozan müthiş bir meyve yiyor vs.

(Iki yıl sonraki)Ace»Dof»Sabo(Dressrosa)=Zoro&Luffy

Haki ile sadece hoplatır demişsin. Ben de sana Mera Sabo'nun bile Luffy'i yenebileceği belli değil diyorum. Ki öyle de zaten. Bana sadece su su sebepten dolayı Sabo yener de.
Bir kere Kuma,Dof,Luffy üçlüsünden Sabo karşısında şansı en az olan Luffy.Hakiyle yaklaşık 30-35 dakika dayanabiliyor g4'e.yardım olmadığında çaresiz duruma düşüyor bunu dof ve cracker vslerinde gördük.Ee 30 dakikada abisini yıkabilir mi sence ? İmkansız ötesi bir şey adam zaten meyvesiz haliyle devrimin 2 numarasıydı.Dragon'un ilk adamı daha g4 Luffy'i yenemiyorsa devrimcilik işlerini falan bıraksın.
@Cavitq11
Sabo'nun hakisinin o ikisinden de çok ayrı seviye olduğu belli.Üzerine tekniğiyle de birleştirmiş es kaza dof ya da luffy'nin kafatası eline geçerse özüne ulaşır ikisinin de :) Adam Mera Mera'yı yiyince Haki Haki No Mi yemediği anlaşıldı :)

Bir kere Kuma,Dof,Luffy üçlüsünden Sabo karşısında şansı en az olan Luffy.Hakiyle yaklaşık 30-35 dakika dayanabiliyor g4'e.yardım olmadığında çaresiz duruma düşüyor bunu dof ve cracker vslerinde gördük.Ee 30 dakikada abisini yıkabilir mi sence ? İmkansız ötesi bir şey adam zaten meyvesiz haliyle devrimin 2 numarasıydı.Dragon'un ilk adamı daha g4 Luffy'i yenemiyorsa devrimcilik işlerini falan bıraksın.
@Cavitq11
Sabo'nun hakisinin o ikisinden de çok ayrı seviye olduğu belli.Üzerine tekniğiyle de birleştirmiş es kaza dof ya da luffy'nin kafatası eline geçerse özüne ulaşır ikisinin de :) Adam Mera Mera'yı yiyince Haki Haki No Mi yemediği anlaşıldı :)
Sorması ayıp ama G4 Luffyi sen ne zannediyorsun ? Kuma'nın pati saldırısıyla aynı güçte falan mı ?
Adam G4 modunda komutanı fizana yolluyor ve o an işi bitiyor.Bu adamlar da amiral tutan adamlar.Amirali gıdıkladığını sandığın bir form herhalde. :/

G4 Luffyi yenemez zaten.O süre içerisinde ayakta kalırsa sonrasında yenebilir.

Luffy'nin 30-35 dakka kullandığı bilgisine nasıl ulastın? Cracker dediğin adamın meyve yeteneği sonsuz gibi bir şey. Ve en baştaki zırhı favorisiymis. Ayrıca Cracker o biskuvi zırhının içindeydi. Yani direk içerden haki savunmasıyla da daha da guclenebiliyor. O formuna karşı Luffy G4 ile iki temiz vuruş yaptı. Yani öyle bir savunmanin Sabo'da olmasını beklemek fazla iyimser. Ki sonrasında ben Luffy G4 kullanmamış. Sadece biskuvilerin yemekle uğraşıyor. Ve o adamı bildiğimiz tek fiziksel darbede yeniyor Luffy.

Dof olayında ise uyanış gibi bir gücü kendini iyileştirme gibi yetenekleri olan h.hakilo bir adam var. Ve Luffy'nin de öncesinde Dof haricinde ne kadar güc harcadığını hatirliyorsundur.

Dragon' un ikinci adamı diyorsun da Luffy de bir arc sonrasında Kaido ile savaşacak. Su an bir Yonkou' nun adasında. Adam biizat BM' ye karsi. Luffy'i ne sanıyorsunuz ağa? :D

Dof' un üzerinden g4 süresini hesaplamayın. Çünkü yakıtı haki olan bir tekniği Luffy hiç efor ya da haki harcamamisken yapmadı. Öncesinde h.haki kullanması ve başkalarıyla savaşıp haki kullanması yine başkalarından bilerek dayak yemesi felan olsun G4 süresini kısaltacak şeyler. O durumda bile en az 30 -40 dakka kullanmış galiba.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık