Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ace, ne kapacak Dünyanın en güçlü adamından, Sabo Dünyanın en aranan? adamından kapmışken kapacağını. Ace dediğin kim ki? Öyle gemide üj bej atar yapıp ortalıkta dolanan bi tip. Anca atarlanır gerisi boş di mi:gamyon:

O zaman 7 yıllık bir zaman aralığında açacağı farkında büyük olduğu kabul edilebilir değil mi?
Öyle olsa şuan Luff ile Sabo arasında uçurum olması gerekirdi, ama aralarında pek fark var gibi durmuyor, arada fark varsada 3 yıllık yaş farkının etkisindendir. Ace'de yaşasa durum aynı olacaktı ve yine Sabo'dan üstün olacaktı, 2yıl önce Sabo marineforda gelse Ace'den daha zayıf olacaktı, bu durum gayet net benim açımdan..

WB çocuk yetiştiriyor ya.
Marco ve Jozu da eğitmiş kim gelse eğitmiş işi bu. Vista'a kılıç dersi de vermiştir.

Ace tayfaya katıldı o tayfanın üyesi oldu.

Hangi kaptan yanındakini eğitti bir göstersenize.

Sabonun durumu farklı. Dragon çocuk yaşta kurtarıyor. Eğitiyor devrimin 2 numaralı adamı olacak bir güce getiriyor.

WB çocuk yetiştiriyor ya.
Marco ve Jozu da eğitmiş kim gelse eğitmiş işi bu. Vista'a kılıç dersi de vermiştir.

Ace tayfaya katıldı o tayfanın üyesi oldu.

Hangi kaptan yanındakini eğitti bir göstersenize.
Luffy eğitiyor ya işte. xD Adamlık dersi veriyor.

Harbi Wb eğitti nedir la? Dojo mu orası? Eğitim yuvası mı? Korsan bunlar, korsan. Devrimciler ise askeri bir oluşum. Bir düzene sahipler. Ace anca kendi kendini geliştirmiştir savaşa savaşa. Sabo'nun olayı farklı, karşılaştırmayın.

Olay eğitmek değil. Olay yonkou olup dünyanın en güçlü adamı olan birinden kendine pay çıkartıp çıkarmaması. Ace dediğin adam pes etmeden WB'yi öldürmeye çalışmış. WB'de her seferinde teklemiş. Buradan bile çıkarabilirsin az çok gelişecek olayları.

Hangi tayfa çocuğu yaşında birini tayfanın 2. tümen komutanı yapmış? Hangi tayfanın kaptanı tayfasından birini geleceğin KK yapmak istemiş? Hadi buyur.

WB'nin amacı Ace'i kral yapmak değil mi.? Tayfaya katılan rastgele adamları eğitmesine gerek yok ama kralın oğlunu yeni kral yapmak için gerekli bilgileri öğretip yol göstermesine gerek var. WB yoksa Marco var o yoksa Jozu var vs vs, Ace haki konusunda ustalaşmak istedikten sonra öğretecek adam çok..

WB'nin amacı Ace'i kral yapmak değil mi.? Tayfaya katılan rastgele adamları eğitmesine gerek yok ama kralın oğlunu yeni kral yapmak için gerekli bilgileri öğretip yol göstermesine gerek var. WB yoksa Marco var o yoksa Jozu var vs vs, Ace haki konusunda ustalaşmak istedikten sonra öğretecek adam çok..
Ace bunlara göre o kafada biri değil ya. Ace öyle sağa sola atarlanan kendi kendine takılan bi tip işte. Canlandıramıyolar kafada Ace gidip Marco'ya Jozu'ya WB'ye "Babam böyle yumruk yapmayı nerden öğrendi?" demesini.

@Jason @Raiden
Dalga mi geciyonuz la siz. Law'i babam mi eğitti. Askeri oluşum değil bisey değilmiş. Tek tek Doflamingo tayfası ilgilendi adamla. Ace'in hakiyi görüp te öğrenmek istememesi gibi yada öğretilmemesi gibi bir durum olacağını sanmiyorum. Ayrıca sadece Sabo eğitimine önem veriyor Ace hiç çalışmıyor. Anca kavga ile gelişmiştir gibi bir kaide yok. Hem öyle olsa bile Luffynin 6 ay mi artık bir sene mi geldiği durum ortada. G2ler g3ler. Nasıl gelişti adam. Ace'i ne olursa olsun gomeyim diye yer arıyonuz. Oda bile soyletiyor Luffy'e Ace'i bir kez bile yenemedim diye meyvesizken. Bu adam meyve değil sadece. Bunu Van Auger de söylüyor. Bu herif fiziksel olarakta çok güçlü işte. Kabul edemiyonuz. Ama romanda değinirse edeceksiniz. Doflamingnun içinden geçecek kudrette olduğuna şahit olacaksınız. Cracker Smoothie ve Jack gibi Yonko komutanlarını görmeye başladıkça zaten Ace'in kudreti anlaşılmıştır diye düşünüyorum. Wano'da da fb gelebilir. Görelim gücünü de daha net anlayın.

@Jason @Raiden
Dalga mi geciyonuz la siz. Law'i babam mi eğitti. Askeri oluşum değil bisey değilmiş. Tek tek Doflamingo tayfası ilgilendi adamla. Ace'in hakiyi görüp te öğrenmek istememesi gibi yada öğretilmemesi gibi bir durum olacağını sanmiyorum. Ayrıca sadece Sabo eğitimine önem veriyor Ace hiç çalışmıyor. Anca kavga ile gelişmiştir gibi bir kaide yok. Hem öyle olsa bile Luffynin 6 ay mi artık bir sene mi geldiği durum ortada. G2ler g3ler. Nasıl gelişti adam. Ace'i ne olursa olsun gomeyim diye yer arıyonuz. Oda bile soyletiyor Luffy'e Ace'i bir kez bile yenemedim diye meyvesizken. Bu adam meyve değil sadece. Bunu Van Auger de söylüyor. Bu herif fiziksel olarakta çok güçlü işte. Kabul edemiyonuz. Ama romanda değinirse edeceksiniz. Doflamingnun içinden geçecek kudrette olduğuna şahit olacaksınız. Cracker Smoothie ve Jack gibi Yonko komutanlarını görmeye başladıkça zaten Ace'in kudreti anlaşılmıştır diye düşünüyorum. Wano'da da fb gelebilir. Görelim gücünü de daha net anlayın.
Önce şu üslubunu düzelt bir .
Böyle bir anket açıyorsun karşıt görüşlere sabrın olsun .

Law çocukken gidiyor Dofun yanına. Tıpkı Sabo gibi.
Ace gibi 19-20 yaşında girmiyor bir tayfaya.
Ace WB tayfasina girdiğinde gücünden dolayı zaten yer ediniyor kendine. Bundan sonra WB tutupta elinden birde benim eğitimden gecireyim diyecek hali yok.
Tabi birşeyler öğrenmiş , yeni dünyayı görmüş ama Sabonun durumu ile bir değil bu.

Ace şöyle güçlü çıkacak , böyle ateş atacak kısmında değilim ben.

Ace ayrı bir karakterdir Sabo ayrı
Bu ankete Ace küçükken Sabo'dan öndeydi yaşasa yine aynı olurdu demek tutarsız ve mantık dışı.

Ace'in ne güçte olacağını kimse bilemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık