Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Bir sorum olacak. Acenin öldülü WB tayfasına girerken mi 550mdi yoksa ölürken ki güncel ödülü müydü?

Kesin değil.
Kocana'nın çocuklarının başından beri yanında olduklarını düşünürsen ödül yükselmeye devam ediyordur. İlk ödüllerinin 900 milyon olacak halleri yok.
O ödül tam olarak ne zaman açıklandı aradım geçenlerde bulamadım.
Eğer girerken ki ödülü 550mse hakikatten 2. güçlü adamı olabilir WBnin.

Luffy daha yeni yeni Ace seviyesine geliyor.

Bigmom korsanları gibi belki yonkoular arasındaki en vasıfsız tayfada Cracker gibi bir adamı Nami sayesinde yenebiliyor.

Yüzeysel bir değerlendirirsek.

Ace tam olarak tanıtılırsa 3 hakiye hakim olarak gösterilecektir.
Ben meyvesiz bir halde g2+koka kullanan Luffy ile denk olarak düşünüyorum.
Bunun üstüne Mera Mera eklebince oldukça güçlü olduğu açık.

Ama Dofi bana kalırsa uyanış olmadan g4süz Luffy`e üstün.
Uyanış formuda bana Ace`in Mera Merasının ip versiyonu gibi geliyor.

Yani meyveler benzer gibi olsa da Dofi`nin fiziksel olarak daha iyi olması bu dövüşü kazanmasını sağlar.

Yahu çocukken az çok denkler.
Ama Sabo gelişiyor, sürekli eğitim alıyor. Haki kasıyor. Güçlendikçe güçlenmiş. Adam mera meyvesini yedi gidip baltigo da öküz gibi antrenman yaptı hemen. Boş durmuyor.

Sırf çocukluklarına bakıp Ace Sabo'dan hep üstün demek tutarsız.

Ama Sabo gelişiyor, sürekli eğitim alıyor. Haki kasıyor. Güçlendikçe güçlenmiş. Adam mera meyvesini yedi gidip baltigo da öküz gibi antrenman yaptı hemen. Boş durmuyor.

Antrenman yaptıysa hemen geçiyor yani.Yaşasa Ace'in elinin armut toplayacağını falan mı düşünüyorsun.O yapmayacak yani antrenman.

İkisinde de aynı anda yedikleri mera meyvesi olduğunu düşünelim.Şu an Ace 1 adım önde olurdu.Burun farkı bile olsa.

Saboyu Dragon eğitiyorda Ace Wb tayfasındayken hiç mi bir şey kapmamıştır :(. O mantıkla Luffyde geçemez Saboyu çünkü o antremanlı :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık