Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ya bırak Cracker'ı ve Jack'i gördüğün halde mi yazıyon bunları.
Bana sorsan ben zaten Cracker'i falan Dof'a yediririm. Dof çok güçlüydü ama yenildi diye çöp muamelesi çekildi hemen.

Ace'in seviyesini de biraz Sabo üzerinden hesaplıyorum. Oda öyle bir gösterdi ki ikisini, Ace yaşasaydı Sabo ile aşağı yukarı aynı seviyede olacaklardı.

Bana sorsan ben zaten Cracker'i falan Dof'a yediririm. Dof çok güçlüydü ama yenildi diye çöp muamelesi çekildi hemen.

Ace'in seviyesini de biraz Sabo üzerinden hesaplıyorum. Oda öyle bir gösterdi ki ikisini, Ace yaşasaydı Sabo ile aşağı yukarı aynı seviyede olacaklardı.
Ace Wano'ya gitmiş muhtemelen yeni dünyanın altını üstüne getirmiş bi eleman. Üzerine bölüm çıkmadı ve iki tehlikeli, ters rakibe karşı savaştı diye fazla küçük görüyorsunuz.
Karanlık direk Ateşi yutuyordu
Magma zaten saçma bi şekilde Ateşin üstüydü
Yani işin özeti Ace'nin Dof karşısında baya bi şansı var ki Dof arc'nin önemsiz prensesi bile ateş meyvesini alırsa Dof'u yeneceğini söylüyordu düşün yani :byee:

Yaşasaydı Sabo'dan üstün olacaktı. Dof geri planda kaldı artık Cracker'ı falan alamaz çok zor. Zırhını kırabilir mi onda şüpheliyim ben. Gerçek Cracker'a ulaşabilir mi acaba? Hele Jack'ten bahsetmiyom bile Neko ve İnu gibi bir canavar'ı tek başına tutmuş. Neko neye göre canavar Begeye göre ki Bege görünce altına sıçıp kaçıyordu. Ki O Bege şuan muhtemel BM'yi indirme planları peşinde son bölümle birlikte nete yakın nerdeyse. Yonko adamlarının hepsine Dof'tan güçlü profil vermiş Oda. Zaten Luffy'nin gördüğüm en hard b.haki falan yada bisküvi demesinden belli. Ace bence yener Dof'u bu sadece 2y öncesi hakinin hayatımızda yerinin olmamasından ötürü. Ace'in yenildiği adamlardan biri şuan yonko biri filo amirali. Ki ikiside 2y öncesi ve sonrası da Doflamingodan güçlü karakterler ki bana göre.

Ha 2y sonrasıda Dof'un level falan atladığını düşünmüyorum yani. Adam işler o kadar tıkırında ki sıkıldığı için toplantılara falan geliyordu. Kendini pek fazla geliştirmiştir belkide hiç geliştirmedi 2y öncesi yani aradaki zaman dilimi Dof gibi potansiyelinin sonlarında olan karakter için çokta geçerli değil bence.

Ace adamdır, kraldır ama 2 yıl önceki haliyle Dof'u alamaz sanki be :( Çok zorlar. Kıyasıya mücadele olur. Hoş haki belli olmadığı için o zamanlar net konuşmak ne denli sağlıklı olur bilemiyorum. Şu kitap çıktıktan sonra bu vs'yi yorumlamak daha doğru olur. Oy vermiyorum o yüzden ama şu an için çok zorlansa da Doflamingo alır gibi duruyor.

İkisi de denk bana göre. Yonkou'ların 2. veya 3. adamlarılar. Uzun bir dövüşün ardından Ace zar zor kazanır ama buna kazandı denemeyecek halde olur. Bu yüzden berabere dedim. :p

Daha önce yazdım mı bilmiyorum da Ace kim köpek de Dof gibi bi Villian ile savaşacak. Abartmıyorum Dof en fazla 5 dakka savaşır. Ace'nin çapsızı Dof ile bırak savaşmayı aynı yolda yürüyemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık