Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shinobu olabilir. Law olamaz. Carrot olamaz. Wanda olabilir. Sicillian ve Nekomamushi bende aptal hissi uyandırıyor. Yani aptal ama iyi anlamda aptal. Bu tarz şeylere girişemeyecek kadar saf onurlu tipler gibiler. İnu belki olabilir.

Konuyu Türkçen yettiği kadarıyla okuyup anlayabiliyorsan " Plan nasıl ortaya çıktı?" Diyor. Hiyori'ye ait bilgiler nasıl ortaya çıktı demiyor. Ben plana dair yorum yaptım. Hiyori konusunu dahil etmedim.
Adama planlarla beraber Hiyori'nin canlı olduğu bilgisi de geliyor. Ama sen de haklısın planı başka biri anlatmıştır,Hiyori'yi başka biri.

Haini buldum sanırım... Dedektif sezgilerimi kullandım bunun için...

Bu resime dikkatli bakın. Hiyori'nin yaşadığını öğrendiklerinde, herkesin gözünde yaş var. Hatta Ashura'nın bile sümüğü akmış. Ama arkada biri var bir köpek İnu, ne bir göz yaşı ne de bir sümük. Hatta dili dışarıya sarkmış sinsice.

Ve hemen ardında ki panelde tesadüfe bakın kim Hiyori'nin nerede olduğunu soruyor?...

Ben Sadettin teksoy sokarım...

Haini buldum sanırım... Dedektif sezgilerimi kullandım bunun için...

Bu resime dikkatli bakın. Hiyori'nin yaşadığını öğrendiklerinde, herkesin gözünde yaş var. Hatta Ashura'nın bile sümüğü akmış. Ama arkada biri var bir köpek İnu, ne bir göz yaşı ne de bir sümük. Hatta dili dışarıya sarkmış sinsice.

Ve hemen ardında ki panelde tesadüfe bakın kim Hiyori'nin nerede olduğunu soruyor?...

Ben Sadettin teksoy sokarım...
Inu olamaz ya. Yıkılırım Inu çıkarsa, çok seviyom ben. Çok kral adam.:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık