Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
inu satsaydı ohoo çoktan raizo olayında satardı bence adam bizimkiler gelmese ölücekti yapma etme:oops::D
Yok yok şu Raizo olayı işi bozuyor gerçekten ama tepkilere bakınca öyle şaka ile karışık atayım dedim :D Ama Raizo olayı olmasa hain derdim açıkçası. Yine de aklımızın bir köşesinde dursun İnu sonradan üzülmeyelim çünkü ilginç bir panel :D
Bir Neko sever olarak seni kınıyorum....
Sence insanlar ne zaman ölür? :( :D

İyi adam. Ama bu arc bir şeyler karıştırdığı açık, bizimkilere de bunlar bozar diye ses etmiyor sanırım. İhanet değildir de bu tarz bir şeydir bence.
Davranışlarına bakarsak güvenilir bir çocuk ama tipi hain Law'ın. :D

Dediğin tarzda işler karışmasın diyerek başka işler düşünüyor olabilir tabii.

Yok yok şu Raizo olayı işi bozuyor gerçekten ama tepkilere bakınca öyle şaka ile karışık atayım dedim :D Ama Raizo olayı olmasa hain derdim açıkçası. Yine de aklımızın bir köşesinde dursun İnu sonradan üzülmeyelim :D
Doğru bunlar hep bizi acı gerçeklere hazırlamak için koca yürekli insan :D

Yok yok şu Raizo olayı işi bozuyor gerçekten ama tepkilere bakınca öyle şaka ile karışık atayım dedim :D Ama Raizo olayı olmasa hain derdim açıkçası. Yine de aklımızın bir köşesinde dursun İnu sonradan üzülmeyelim çünkü ilginç bir panel :D

Sence insanlar ne zaman ölür? :( :D
Tabii ki unutuldukları zaman...

Ben biraz lanetli bir insanım. Benim sevdiğim karakterler genelde mal edilir. :D Pek bir şey diyemiyorum.

Davranışlarına bakarsak güvenilir bir çocuk ama tipi hain Law'ın. :D

Dediğin tarzda işler karışmasın diyerek başka işler düşünüyor olabilir tabii.
Zeki adam şeysi ya o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık