Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pica vs Sasaki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Zorocular, Pica'ya oy atmayı bırakın :d Zoro, yıllardır beklenen eşleşmelerini aldı bu arc'ta. Artık Pica'yı övmeniz gerekmiyor.

Yani anlıyorum yılların alışkanlığı oldu tabi. Bırakması kolay değil :d

Vergo veya Pica'nın mesela Who's Who kadar Jimbe karşısında performans göstermesi imkansız bir durum. Jimbei, Dofla kapışacak kalibrede adam yav.
Biri PH Law'dan diğeri Dressrosa Zoro'dan tek yedi zaten. İkisi birden Jinbe'nin karşısına çıksa boşa. :d
Tabii millet Vergo'nun dördüncü komutan olan Who'ya, Peros'a falan tek atacağını sanıyorsa bilemem. :d

General Franky ile dandik bir kayayı kıyaslamak ayıp. :d
Pica'nın dövüşte o moda girip giremeyeceği de belirsiz. Zeminde yeterli taş olmaz muhtemelen.
Golem moduna geçemezse kazanamaz tabii ama adama meyvesini niye kullandırmıyoruz sağlam zeminlerin hepsi kayadır bulur yani o mekanın çok farklı olması lazım çamur vs...
Pica sadece taş atarak kazanır bu savaşı.
Kardeşleri ayrı tutarak altıyı dörde düşürüp, Uçan Dörtlü vs Pica deseniz gönül rahatlığı ile Pica derim. Öyle bir fark var aralarında.
Kardeşleri ayrı tutmanın sebebi...çünkü kardeşliğin gücüyle kazanırlar değil mi bildim mi ??

Pica orantısız bir güç, o kayaları durduramayacak ya da Zoro gibi asıl bedenini ortaya çıkarma kabiliyeti olmayan birinin pek şansı yok, Sasaki'nin de öyle bir yeteneği ya da gücü yok, bu yüzden şans vermiyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık