Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pica vs Sasaki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    110
iyi veya kötü Zoroya rakip olarak çizilen bir Pica , kendisi Vergo gibi fullbody koka yapmış adam.
Şu vs Vergo vs Sasaki olsa büyük çoğunluk Vergo diyecek iken
Vergoya denk denilecek Picaya daha az oy çıkmış.
Vergo Sasaki'nin içinden geçer.
Vergo olsa işler değişir olay yakın dövüşe girer her ne kadar Sasaki Antik Zoan bir şeytan meyvesine sahip olsa da Donanmada en dipten çıkarak sadece gücü ile tepeye çıkmış Vergo'yu yenemez. Vergo'yu sevmem ama gücünü ve "Şeytan Bambu" Lakabını hak ederek ve çalışarak kazandı

Ya Pica 2 yıl sonraki Zorodan tek yedi. Vergo da iki yıl sonraki Law'dan.

(Pica'nın biraz oyalama sebebi, zeminin de taş olması o kadar..)

Wano Franky'i zorlayan bir adam mı daha güçlüdür yoksa Dresrosa Zorodan tek yiyen mi ? Veya Dressrosa Law'dan soru kısaca bu aslında... Franky'nin shogunla olduğu da atlanmamalı.

Wanoda çok net gördük ki.. Antik Zoanlar inanılmaz dayanıklı karakterler. Ulti bile, Big Mom'ın kombine atağına dayandı. Page One, Suit sanjiden o kadar dayak yedi.. yani Uçan altılı klasman olarak biraz daha üstünde Pica, Vergo gibi tiplerin ha Dressrosa golem hali.. şimdi bunların en zayıfları kadar eder heralde

Şaka mı bu? %100 Pica kazanır. Pica'nın yeteneği müthiş, full silahlanma hakisiyle kaplayabiliyor kendisini. Şöyle söyleyeyim. 195 Milyon Beri'lik Bellamy, Dellinger'den tekme tokat dayak yiyordu. Yani yönetici etmeyen birinin seviyesi bile 200 Milyon üstü. Pica'nın gücü çok üst düzey. Jack vs Pica açmanızı öneriyorum. Hoş gerçi Pica'nın devasa formuna Jack ne yapabilir o da tartışılır.

Ya Pica 2 yıl sonraki Zorodan tek yedi. Vergo da iki yıl sonraki Law'dan.

(Pica'nın biraz oyalama sebebi, zeminin de taş olması o kadar..)

Wano Franky'i zorlayan bir adam mı daha güçlüdür yoksa Dresrosa Zorodan tek yiyen mi ? Veya Dressrosa Law'dan soru kısaca bu aslında... Franky'nin shogunla olduğu da atlanmamalı.

Wanoda çok net gördük ki.. Antik Zoanlar inanılmaz dayanıklı karakterler. Ulti bile, Big Mom'ın kombine atağına dayandı. Page One, Suit sanjiden o kadar dayak yedi.. yani Uçan altılı klasman olarak biraz daha üstünde Pica, Vergo gibi tiplerin ha Dressrosa golem hali.. şimdi bunların en zayıfları kadar eder heralde
Vergo bence Pica gibi bir karakter ile bir tutulmamalı Garp, Tsuru, Gion ve Tokikake hariç seride gördüğümüz en güçlü koramiral ve Law'dan tek yediğini düşünmüyorum Law ve Smoker bence Zor yendiler Vergo'yu.

Pica sadece taş atarak kazanır bu savaşı.
Kardeşleri ayrı tutarak altıyı dörde düşürüp, Uçan Dörtlü vs Pica deseniz gönül rahatlığı ile Pica derim. Öyle bir fark var aralarında.

Eski tayfadan mı bahsediyorsun? Tayfa kalmadı yav onu diyorsan. Zaten o seviye güç dengesi değişti diye herkes dağıldı.

Adam yeni tayfa toplamış görünüyordu ama kimseyi görmedik. Adam zaten tayfadan kimseyi almadi kendi yoluna gitti. Önemsediği bir tek Daz Bones vardı onu da gitti ID'den kurtardı zaten. Beklentim bir tek ondan var. Onu da görmedik 2 yıl sonrası.

Bazi yetenelerin kime karşı güçlü olacağını bilemezsin. Croc buna benzer bir sözü Mr. 3 Magellan'ın zehir gücünü engelleyip durdurduğunda söylüyor. Oysa Mr 3. seviye olarak baya düşük bunu Croc da söylüyor.

Niye böyle bir şey sordun yav durup duruyorken? :D
2y önceden bu yana bayağı işler değiştiya.
Merak ettim o oluşumda şuan da Sasaki edebilcek biri var mıydı diye sordum ?
Bence Pica yenemez Sasaki'yi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık