Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pica vs Sasaki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Ayrıca karakterleri çok oda'nın çizdikleri dövüş sahneleri ile kısıtlamamak lazık. 1 bölümde hızlıca geçilmiş savaşlar, uçan altılı savaşları. Savaşların çoğu offpanel bir aktarımla ilerledi Wano'da aynı olay Jack ve Perospero'ya bile yapıldı.

Yani Sasaki, gergedanıyla kafa atmak zorunda değil pek kullanırken görmesekte kendisi kılıç taşıyor. Haki de kullanıyor. Pica'nın genç efendisi bile hakiden çok anlamıyor Sasaki'ye göre fark yaratacak bir hakisi olduğunu sanmıyorum. :d

Pica sadece taş atarak kazanır bu savaşı.
Kardeşleri ayrı tutarak altıyı dörde düşürüp, Uçan Dörtlü vs Pica deseniz gönül rahatlığı ile Pica derim. Öyle bir fark var aralarında.
Kardeşleri ayrı tutmaktan kastın Page One ve Ulti değil mi? Ne demek istediğini tam anlamadım X-drake'i de o dörtlüden sayıyorsun değil mi?

Vergo bence Pica gibi bir karakter ile bir tutulmamalı Garp, Tsuru, Gion ve Tokikake hariç seride gördüğümüz en güçlü koramiral ve Law'dan tek yediğini düşünmüyorum Law ve Smoker bence Zor yendiler Vergo'yu.
Bu işin bencesi yok. Çok gücenilecek bir durum da yok ayrıca Vego güçsüz olduğundan tek yemedi. Law hakisi üstünse tek atıp geçer mesele bu kadar basit. Law, Vergo ve Smoker'ı üst üste koyacak kadar güçlü.. malesef durum bu :)

2y önceden bu yana bayağı işler değiştiya.
Merak ettim o oluşumda şuanda Sasaki edebilcek biri var mıydı diye sordum ?
Bence Pica yenemez Sasaki'yi.
Pica'yi milletin böyle değerlendirilme sebebi Dressrosa tamamen. Dressrosa'nin taştan bir ülke olması oranın dışında olsa Zoro dümdüz kesip geçmişti 1 dk bile uğraşmadan. Adam Zoro'ya yumruk atmaya çalışıyordu golemden çıktıktan sonra yav o kadar boş bir olay ki...

Bu noktada tayfa bu arc sonrası Yonkou tayfasi olarak anilacak. Franky'nin ışını vb. ile yeniliyor adam. Sonrası da var yani ve bu yetenek bir Amiralin yeteneğinin parçası...

Yav arkadaşlar Elizabello yumruğunu bunun golemine sallasa adam içeride gizleniyorum derken ruhunu teslim ediyormuş çokta abartmayalım yok aynı anda şu kadar uçan altılı alır falan .d

Vergo veya Pica'nın mesela Who's Who kadar Jimbe karşısında performans göstermesi imkansız bir durum. Jimbei, Dofla kapışacak kalibrede adam yav.

Sasaki'den güçsüz olan Page One bile, suit giymiş Sanji'den tek yemedi. Pica'dan güçlü olan Vergo ise daha kaç arc önceki Law'dan tek yedi. Law ayrıca arc başında Sanji'yi Page One'a karşı uyarıyordu.

Yonko adamı bunlar. Bizim tayfa çok güçlü olduğu için yenildiler. Doflamingo'nun çöp tayfasıyla karşılaştırmayı kesinlikle mantıklı bulmuyorum. Dressrosa Zoro'nun, Wano Franky'i Pica'yı yendiği kadar kolay yeneceğini de sanmıyorum. Franky'nin lazerlerini ve zırhını da kimse yabana atmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık