Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@kekomancer Senin yüzünden Grim Dawn'ı merak edip indirdim. Oyuna bir girdim, kayıtlı oyunum var; 1-2 yıl önce oynamışım sanırım. Karakterin adını görünce de kendi kendime gümledim: Ryuma :hhh:
Az oynayınca unutmuşum oyunu, baştan başladım şimdi. Sardı, sarıyo. :flaugh:

@kekomancer Senin yüzünden Grim Dawn'ı merak edip indirdim. Oyuna bir girdim, kayıtlı oyunum var; 1-2 yıl önce oynamışım sanırım. Karakterin adını görünce de kendi kendime gümledim: Ryuma :hhh:
Az oynayınca unutmuşum oyunu, baştan başladım şimdi. Sardı, sarıyo. :flaugh:
İyi denk gelmiş :hhh:
Yalnız oyun biraz ilgi ve zaman istiyor. End game kısmına başladım ben dün ama kahrolası zindanların önemli bir kısmı tek haklı roguelike... :mad:

İyi denk gelmiş :hhh:
Yalnız oyun biraz ilgi ve zaman istiyor. End game kısmına başladım ben dün ama kahrolası zindanların önemli bir kısmı tek haklı roguelike... :mad:
Biraz oynadıktan sonra hatırladım; geçen oynadığımda, bir yerden sonra sürekli ölüyordum. Full ofansif necro gidiyordum sanırım. Bu sefer soldier başladım. Daha dengeli bir şey yapmaya çalışacağım.

Biraz oynadıktan sonra hatırladım; geçen oynadığımda, bir yerden sonra sürekli ölüyordum. Full ofansif necro gidiyordum sanırım. Bu sefer soldier başladım. Daha dengeli bir şey yapmaya çalışacağım.
Necro'yu summoner olarak oynuyorsan eşyalarda minyonlara level verenlere abanman lazım. Yoksa mantara bağlıyor orta oyunda.
Ben de ilerde soldierli bir şey kesin deneyeceğim. Tabi biraz daha purifierle devam edip:d

Baya iyi... Fallout 76 oynanır mı acaba şu an?
Geçen büyük bir ekleme aldı oyun sonra oyuna girdim 4-5 saatte iki kere buga girdim. Şimdi de pit çıktı yeni eklenti olarak. Beklersen bir iki haftaya o oyunu denemeyi düşünüyorum. Buglardan arınırsa gayet iyiydi. Hem bizim gibi kolsuzlar sorunlarla pek sık karşılaşmaz böyle oyunlarda xD
Ceviz ve Nar mevsimi gelince biraz meşgul oluyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık