Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hava fişek ve kılıcı mor yapan bir item vardı adını unuttum, o iki itemle 1 dk filan sürüyor ağam.
Mal gibi bossdu hareketleri çok basit tek olayı silaha buff lazım başka bir şeyi yok
Ben klavyede oynamak zor oluyor deyince laf eden bazı adı lazım değiller (@Kuroro ) oluyor da harbi zor ya klavyeden oynamak. DLC dahil bitirdim ama. :oleyo2:
Olum beynim oyundaki komutaların klavyedeki yerini bir türlü sindiremedi lan. İç çatışma yaşıyordum. Bu burada olmamalı bu bunu yapmamalı vs diye kafayı sıyırdı el göz koordinasyonum.

Olum beynim oyundaki komutaların klavyedeki yerini bir türlü sindiremedi lan. İç çatışma yaşıyordum. Bu burada olmamalı bu bunu yapmamalı vs diye kafayı sıyırdı el göz koordinasyonum.
Elin kola alışmış senin demek ki. Ben de şimdi kolla oynasam çabuk ısınamam muhtemelen çünkü atari sonrası PES hariç kolla bir şey oynamışlığım yok. Hollow Knight'ı deneyeyim demiştim, kol bozulmuştu onda da.

Sekiro'da beni en çok zorlayan boss Monk olmuştu. Şu pembeli kahkaha atan eleman. Hatırlayınca kulağımda sesi yankılanmaya başladı arkadaş. En az 5 saat sürmüştür.
Hayâlet olduğundan dolayı duruşu belirli bir can yüzdesine gelene kadar hızlı yenileniyor. Belirli bir can yüzdesine getirdikten sonra duruş yenilemesi düştüğü için öldürmek kolay oluyordu herhangi bir şey kullanmadan sadece parry ile geçmek isteyenler için.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık