Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MHW’de Fatalis’i sonunda aldım long sword’la. 27 dk hoşuma gitmeyince az daha zorladım 16 dk’ya indirdim ama daha da uğraşmam. Diğer silahlar neyse de Ls’yle zormuş. Tek yediğim oldu max can+3 health boost’la bile. Peş peşe 3 fail yaptığım başka görev hatırlamıyorum iceborne’da.

Ama moveset’i hoşuma gitti. Extremoth ve ancient leshen’dan daha zevkli kesinlikle. Zaten fatalis için tekrar girmiştim, şimdi uzun bi süre girmem yine. Güzel veda oldu oyuna benim için. Nerdeyse 1000 saati tamamladım (970 falan). Bi update daha gelirse tam 1000’de bırakmak için girerim artık.

MHW’de Fatalis’i sonunda aldım long sword’la. 27 dk hoşuma gitmeyince az daha zorladım 16 dk’ya indirdim ama daha da uğraşmam. Diğer silahlar neyse de Ls’yle zormuş. Tek yediğim oldu max can+3 health boost’la bile. Peş peşe 3 fail yaptığım başka görev hatırlamıyorum iceborne’da.

Ama moveset’i hoşuma gitti. Extremoth ve ancient leshen’dan daha zevkli kesinlikle. Zaten fatalis için tekrar girmiştim, şimdi uzun bi süre girmem yine. Güzel veda oldu oyuna benim için. Nerdeyse 1000 saati tamamladım (970 falan). Bi update daha gelirse tam 1000’de bırakmak için girerim artık.
Eğer divine protectionın ve ya benzeri damage reduction veren bir şeyin yoksa chargelayıp ateş topu attığı atak kesin olarak tekliyor. Canın defansın ne olursa olsun. Bazı saldırılarının zamanlamasını ölmen için yapmışlar. Mesela x bir saldırı yapıyor düşüyorsun. Kalktığın an 2. si anında kafana vuruyor reaksiyon veremeden gene ölüyorsun. Hasarı da aşırı yüksek. En dandik atağı bile olsa 2 vuruşa kesin ölüyorsun gene. Hata kabul etmemeyi bırak şansın yaver gitmezse kazanma şansın yok. Böyle bir boss başka görmedim ben. Ama alışınca da içinden geçmeye başlıyorsun.

Shadow Of Colossus Remake güzel bir deneyimdi. Sakin sountrack’ler ile masal gibi bir oyun.
Niye daha önce oynamadım diye kızdım kendime şahsen.

Oyun en iyi Remake’lerden biri olarak geçiyormuş zaten.
Oyun seneye çıkacak olan Unreal Engine 5 ile yapılmış gibiydi.

İlk bakışma

Hesaplaşma

Bitiriş

Bu arada Remake ve orjinaliyle olan grafik farkını merak edenler için
Ps4 Pro

Ps2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık