Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elder Scrolls Online'daki görev dağılımı. Okların tamamı sadece tek bir bölgede verilen görevlere denk geliyor oyunda bir sürü bölge var.

Dlc'leri denemedim ama ana görevler çok keyifsiz değil mi?
Ana görevi yapmadım aldım duruyor. Morrowind haritasında başladığım için oranın ana görevi denilebilecek görevi ve o haritayı bitirip bağlı olduğum haritaya geçtim. Her yerden görev yağıyor ve görevlerin yüzde doksanı amelelik. Arada bir ilgi çekecek şeyler oluyor ama çoğu harbi bayıyor. Görevleri temizleyerek gitmek istediğimden perişan olmuş durumdayım durmadan ok yağıyor dostum bir oraya bir buraya koşturuyorum. Daha az görev daha çok grinding ile devam ederim yakında ama oyunun kendisi çok fazla görev yapma üzerine kurulu olmuş :/

Ana görevi yapmadım aldım duruyor. Morrowind haritasında başladığım için oranın ana görevi denilebilecek görevi ve o haritayı bitirip bağlı olduğum haritaya geçtim. Her yerden görev yağıyor ve görevlerin yüzde doksanı amelelik. Arada bir ilgi çekecek şeyler oluyor ama çoğu harbi bayıyor. Görevleri temizleyerek gitmek istediğimden perişan olmuş durumdayım durmadan ok yağıyor dostum bir oraya bir buraya koşturuyorum. Daha az görev daha çok grinding ile devam ederim yakında ama oyunun kendisi çok fazla görev yapma üzerine kurulu olmuş :/
Dolu görevler olsa sıkıntı yok da dediğin gibi amele görevleri. İlk kez mi oynuyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık